Beşiktaş'ın yeni forması tanıtıldı

Beşiktaş'ın yeni forması tanıtıldı.8417
  • Giriş : 30.07.2007 / 23:11:00

Beşiktaş'ın 2007-2008 sezonu formalarının tanıtımı yapıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen forma tanıtım defilesine, yönetim kurulu üyeleri, futbolcular, teknik heyet ve davetliler katıldı.

Kartal Yuvası ürünlerinin tanıtımıyla başlayan defile, daha sonra Basketbol takımları formaları, Sarar firması ürünleri ve finalde de Umbro'nun ürettiği Futbol formalarının tanıtımıyla sonuçlandı. Tanıtım defilesine futbolculardan Ricardinho, Mustafa Doğan, Hakan, Baki, İbrahim Toraman, Bobo, Serdar Kurtuluş, Tello, Cisse, Mehmet Yozgatlı, Mehmet Sedef, İbrahim Kaş ve Emre katıldı.

Futbolcular podyumdaki rahat hareketleri ile mankenlere adeta taş çıkartırlar. Futbolcular ile birlikte erkek ve bayan Basketbol takımının oyuncuları da defileye çıkarken, yeni transferler Rick Jason Apodaca ve Christian Dalmau da podyumda yer aldı.

Ayrıca, aralarında Şenay Akay ve Tuba Özay'ın bulunduğu mankenlerin yer aldığı defilede Futbol takımı için 4 ayrı forma tanıtılırken, futbolcular büyük alkış aldı.

Bu arada defilenin sonunda iki manken sırtlarında, geçen günlerde vefat eden tribün liderlerinden “Optik” lakaplı Mehmet Işıklar ve geçen ay yaşamını yitiren şarkıcı Barış Akarsu'nun adlarının yazılı olduğu siyah formalarla podyuma çıktı.

Defile öncesi bir konuşma yapan Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Aksoy, Beşiktaş formasının emeğin, gücün ve alın terinin simgesi olduğunu söyledi. Aksoy, taraftarlardan yeni sezon formalarına ilgi göstermelerini de istedi.
Öte yandan, defile öncesi Beşiktaş ile Sarar giyim firması arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Anlaşmayı Beşiktaş Kulübü adına genel sekreter Kenan Öner, Sarar firması adına da yönetim kurulu üyesi Mehmet Yılmaz imzaladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious