Beşiktaş'la oynamak güzel

Beşiktaş'la oynamak güzel.10511
  • Giriş : 25.03.2008 / 23:17:00

Son haftalarda yakaladığı formuyla dikkat çeken Fenerbahçeli golcü Kezman, Beşiktaş'a karşı oynamayı sevdiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe'nin sabah çalışmasının ardından basın mensuplarına açıklama yapan Kezman, son haftalarda gösterdiği performansla hocasının, takım arkadaşlarının ve taraftarların güvenini boşa çıkarmadığını belirterek, "15 gün için de çok kritik maçlar oynayacağız. 2 Chelsea ve iki lig maçı. Chelsea maçları Fenerbahçe için oduğu kadar Türkiye'ye için de önemli. Bu maçlar da tarih yazabiliriz" dedi.

"Semih yedek de kalsa motivasyonunu kaybetmiyor"

Sezon sonunda gol kralı olmayı hedeflediğini de belirten Sırp forvet, "Şu anda Semih lider gidiyor. O kral olursa da çok sevinirim. Sonuçta ikimiz de bu takımın önemli parçalarıyız. Semih her zaman takım zorda olduğunda katkı yaptı. Ben kulübüde olduğum zaman motivasyonumu kaybediyorum ama o öyle değil. Yedek otursa da motivasyonu en üst düzeyde. Bence Avrupa'da oynayabilecek bir oyuncu," dedi.

Çift veya tek forvet tartışmalarının yersiz olduğunu da söyleyen Kezman, "Sonuçta hocamızın kararı. Hocanının elinde iki tane iyi forvet oyuncusu var" diye konuştu.

"Beşiktaş'a karşı oynamayı seviyorum"

Cumartesi akşamı oynanacak olan Beşiktaş maçına ada değinen Kezman, "Beşiktaş'a karşı oynamayı seviyorum. Geçen sene Süper Kupa ve lig maçında attığım gollerle birinde kupaylı aldık, diğerin de şampiyonluğun yolu açıldı. Yine geçen sene yaptığımı yapmak istiyorum. Biz onlardan daha iyi bir takımız" diye konuştu.

Mateja Kezman son olarak, bir hafta sonraki Chelsea maçıyla ilgili görüşlerini aktararak, "Chelsea favori olarak görünüyor. Ancak Chelsea'deki eski takım arkadaşlarımla konuştuğumda onların İstanbul'da oynamaktan çekindiklerini gördüm. Bu bizim için bir fırsat, burada ki atmosferden çekiniyorlar," dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious