Beşiktaşlı İbrahim Üzülmez, Arhavi’de dinleniyor

  • Giriş : 24.05.2006 / 00:00:00

Beşiktaş ve Milli Takımın başarılı futbolcusu İbrahim Üzülmez, liglerin sona ermesinin ardından eşi ile birlikte soluğu Arhavi'de aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Siyah - beyazlı takımın milli futbolcusu İbrahim Üzülmez, "Zor ve yorucu bir sezonu geride bıraktık. Arhavi güzel bir ilçe. Biz de fırsat bu fırsat dedik eşimle beraber Arhavi'nin yolunu tuttuk" dedi.

Üzülmez, Arhavi'de önce Belediye Başkanı Musa Ulutaş'ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Musa Ulutaş, "İbrahim'den söz almıştım bu yaz geldi. İbrahim'e Arhavi de güzel bir evin olsun demiştim, sağ olsun sözünü tuttu ve ilçemizde güzel bir villa yaptırıyor" dedi.

Beşiktaşlı İbrahim Üzülmez de, "Arhavi gerçekten benim hayatımda vazgeçemeyeceğim bir ilçe. Başkanın sıcak karşılaması, Arhavi insanının dostane kucak açması beni Arhavi'ye bir kez daha bağladı. Eşimin baba ocağı burası. Biz de eşim Neslihan ile düşündük ve Arhavi'de de bir evimiz olsun istedik. Başkanımız sağ olsun bize kucak açtı, manevi desteklerini her zaman arkamızda hissettik" dedi.

Arhavi Belediye Başkanı Musa Ulutaş da İbrahim Üzülmez'in kendini ziyareti anısına Arhavi'nin simgesi olan bir selender hediye etti. İbrahim Üzülmez Arhavi'de kaldığı süre içerisinde eşi Neslihan Üzülmez ile birlikte eş-dost ziyaretlerinde bulunurken, boş zamanlarında ise denize açılarak balık tuttu.

Spor hayatını Beşiktaş forması altında devam ettireceğini söyleyen İbrahim Üzülmez, "Yöneticilerimizle görüştük, başkanımla görüştük. Prensipte her konuda Beşiktaş ile anlaştım. İstanbul'a dönüşümde Beşiktaş'la tekrar yola devam etmek için imza atacağım" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious