Beşiktaşlılara 2 yabancı sözü

Beşiktaşlılara 2 yabancı sözü.15664
  • Giriş : 12.06.2009 / 21:45:00

Tekirdağ Beşiktaşlılar Derneği'nde konuşan Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, yeni sezonda futbol takımına iki yeni yabancı oyuncu kazandırmayı planladıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş'ın sezonu çifte kupayla kapatmasının ve kazandığı başarılarının tesadüf olmadığını, ilerleyen sezonlarda kanıtlayacaklarını ifade eden Erdoğan, ''Başkanımız, teknik direktörümüzün arzu ve talepleri doğrultusunda transfer çalışmasını sürdürüyor. Büyük ihtimalle iki yabancı oyuncu alma şansımız var. Çok kısa süre içinde o iki transferimizi de gerçekleştirip taraftarımıza müjdeleyeceğiz'' dedi.

Erdoğan, gazetecilerin transfer çalışmalarıyla ilgili sorusuna, şu yanıtı verdi:

''Mehmet Topuz'un ismi çıktı, hadise ne hale geldi belli. Bu transferler kendi yapıları itibariyle bitme noktasına kadar getirilmeli. Mehmet Topuz'da bunu fazlasıyla yaşamış olduk. Transferin imza aşamasına gelmeden açıklanmasının bir takım sakıncaları olduğunu öğrenmiş olduk.''
Tekirdağ Belediye İş Merkezi'ndeki derneğin açılışına Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan, Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Demirdağ, Kulübü (BJK) Asbaşkanı Levent Erdoğan, Behçet Ümitlen ve eski futbolcular katıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*