Beşiktaşspor'un acı günü!

Beşiktaşspor'un acı günü!.23925
  • Giriş : 21.04.2009 / 17:59:00

Hayatını kaybeden Beşiktaşlılar Derneği üyesi Hüseyin Verit toprağa verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Süper Lig'in 28'inci haftasında Pazar günü oynanan Beşiktaş - Bursaspor maçını Bodrum'daki evinde izlerken, son dakikalarda geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Bodrum Beşiktaşlılar Derneği üyesi Hüseyin Verit (51) gözyaşları arasında toprağa verildi.

Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Tamer Cansever, "Hüseyin kardeşimiz çok koyu bir Beşiktaşlıydı. Beşiktaş'ın şampiyonluğuna kesin gözüyle bakıyordu. Son maçın bitiminde yaşamını yitirdi. Beşiktaşlı futbolcularımızdan, Hüseyin Ağabey'in anısına şampiyonluğu bize hediye etmelerini istiyoruz" dedi.

Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne bağlı Ortakent-Yahşi Beldesi'nde oturan evli ve iki çocuk babası, dekoratör Hüseyin Verit, bugün gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

Beşiktaş- Bursaspor maçının bitiminde aşırı heyecandan kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı Üniversal Hospital Bodrum'da yaşamını yitiren Verit'in cenaze törenine eşi Belgin Verit (43), oğulları Görkem Verit (29) ve İrem Verit (13), Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Tamer Cansever, dernek üyeleri ve siyah- beyazlı taraftarlar katıldı. Ortakent-Yahşi Merkez Camii'nde kılınan öğle namazının ardından belde mezarlığında toprağa verilen Verit'in tabutu üzerine Beşiktaş bayrağı ve halı sahada Futbol oynarken giyiği siyah-beyazlı forma örtüldü.

Cenaze töreninin bitiminde bir açıklama yapan Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Tamer Cansever, "Hüseyin Bey hem taraftarlarımıza hem de Bodrum'da spor yapan gençlere yönelik çalışmalarda her zaman bize destek verdi. Bu yıl Beşiktaşımızın şampiyonluğuna kesin gözüyle bakıyordu. Bursa maçını kazanacağımızdan da çok emindi. Maç bitiminde beklenen gol gelmeyince kalp krizi geçirip yaşamını yitirdi. Şimdi Beşiktaşlı futbolcularımızdan tek isteğimiz bu yıl mutlaka şampiyon olup, takımı uğruna yaşamını yitiren Hüseyin Verit'e bu şampiyonluğu bağışlamak olacak. Lig bitiminde buraya gelip dualarımızı şampiyonluk için yapacağız" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*