'Beşiktaş'ta çalışmak istiyorum'

'Beşiktaş'ta çalışmak istiyorum'.12881
  • Giriş : 22.12.2008 / 21:51:00

Antalyaspor'un teknik direktörü Mehmet Özdilek, Beşiktaş'ta görev yapmak istediğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, ''Mutlaka Beşiktaş'ta görev yapacağım ama sahası mı olur yoksa yukarısı mı olur bilemiyorum'' dedi.

Mehmet Özdilek, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nin Burdur'un Bucak ilçesindeki Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulu'nda düzenlenen 3. Kariyer Günlerine konuşmacı olarak katıldı. Antalyaspor ve Beşiktaş taraftarlarının sevgi gösterileriyle karşılanan Özdilek, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Özdilek, bir öğrencinin, ''Antalyaspor ile üç yıllık mukavele imzaladınız. Beşiktaş'ın da grafiği düşüyor. Beşiktaş'tan bir teklif gelse Antalyaspor'u bırakır mısınız'' şeklindeki sorusuna, ''Antalyaspor son yıllarda Süper Lig'e düşe çıka asansör takım gibi olmuş. Antalya Türkiye'nin en gözde şehirlerinden birisi. Avrupa'nın gözde takımları Antalya'da hazırlanıyor. Antalyaspor'a Süper Lig dışındaki ligler yakışmıyor. Üç yıllık mukavelem içinde, bu yıl öncelikli amacım Antalyaspor'u küme düşürmemek, daha sonra da iyi yerlere getirmek'' diye yanıt verdi.

Mehmet Özdilek, başka bir öğrencinin, ''Peki bundan sonra Beşiktaş'ta görev yapacak mısınız'' şeklindeki sorusunu da ''Mutlaka Beşiktaş'ta görev yapacağım. Ama sahası mı olur yoksa yukarısı mı olur bilemiyorum'' diye yanıtladı.

Konuşmasının sonunda Mehmet Özdilek'e Bucak Kaymakamı Osman Hacıbektaşoğlu tarafından plaket verildi. Bucaklı iş adamı Mehmet Cadıl da Özdilek'e taş vazo hediye etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*