Beşiktaş'ta Delgado paniği

Beşiktaş'ta Delgado paniği.26935
  • Giriş : 20.06.2009 / 12:45:00
  • Güncelleme : 20.06.2009 / 12:50:27

Ağrıları geçmeyen Arjantinli yıldız, "Dayanacak gücüm kalmadı. Ameliyat olmak istiyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Geçtiğimiz sezon karın adalesindek problemler yüzünden verim sağlanamayan Beşiktaş'ın Arjantinli oyun kurucusu Matias Delgado, yönetimi ve teknik direktör Mustafa Denizli'yi şoke etti. Devre arasında İtalya'da tedavi görmesine rağmen bir türlü problemleri geçmeyen Delgado'dan üzücü bir haber geldi. Önceki gün Denilzi ve yöneticileri arayen Delgado'nun, güç depolamak için tatilde de çalıştığını belirtip, "Ancak ağrılarım dayanılmayacak duruma geldi. Bir an önce ameliyat olmak istiyorum" dediği öğrenildi.

MUSTAFA DENİZLİ REDDETTİ

Tangocu'nun bu sözleri deprem etkisi yaratırken, Mustafa Denizli'nin Delgado'nun ameliyat kararına karşı çıktığı ifade edildi. Tecrübeli hocanın, "Ameliyat olman demek neredeyse sezonun ilk yarısını kapatman demek. Buna izin veremem. Şampiyonlar Ligi maçları var. Zaten gruptaki durumumuz ligin ilk yarıısnda belli olacak. Duruma göre ligin ikinci yarısında operasyon yapılır" diyerek, oyuncusuna izin vermediği ortaya çıktı.

Delgado'nun ağrılarının sezon başlamadan kendini göstermesi yönetimi de kara kara düşündürüyor. Bu oyuncuyu iyi bir teklif karşılığında satmayı planlayan yöneticilerin, gelen şok haber sonrası "Anlaşılan bu sezon da bize Delgado'dan hayır yok" dedikleri öğrenildi.

HABERTÜRK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*