Beşiktaş'ta Delgado şoku!

Beşiktaş'ta Delgado şoku!.12500
  • Giriş : 01.07.2009 / 08:57:00

Beşiktaş'a Arjantinli kaptanı Matias Delgado'dan kötü haber geldi. 26 yaşındaki futbolcu kasığındaki sakatlık nedeniyle ameliyat olacağı ve yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacağı öne sürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yeni sezon hazırlıkarını sürdüren Beşiktaş'a Arjantinli kaptanı Matias Delgado'dan şok bir haber geldi. Tecrübeli futbolcu kasındaki ağrılar nedeniyle ameliyat olacak ve yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacak.

Delgado'nun bir süredir kasığında oluşan ağrılar sebebiyle sıkıntı yaşadığı ve ameliyat olarak bu ağrılardan kurtulmak istediği gündeme gelmişti. Bu isteğini yaklaşık 10 gün önce teknik heyete bildiren Delgado'nun ilk kontrolleri sonrası siyah-beyazlı kulübün sağlık heyeti tarafından ameliyat olmasına gerek duyulmadığı açıklanmıştı. Ancak yeni sezon hazırlıklarına 29 Haziran'da başlayan Beşiktaş'ta Arjantinli futbolcu antrenmanlara katılmamış ve moralinin oldukça bozuk olduğu gözlenmişti. Son bir kez daha kontrolleri yapılan Arjantinli futbolcunun kasık bölgesindeki ağrıları nedeniyle ameliyat olacağı ve yaklaşık 4 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*