Beşiktaş'ta Delgado şoku

  • Giriş : 05.08.2006 / 00:00:00

Yarın akşam Vestel Manisaspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş'ta, sabah idmanında sakatlanan Delgado maç kadrosundan çıkartıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Siyah beyazlı takım, yarın, Vestel Manisaspor ile oynayacağı karşılaşmanın son hazırlığını bu sabah yaptı. BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde taktik ağırlıklı geçen çalışmada Arjantinli futbolcu Matias Delgado sol ayak bileğinden sakatlandı. Yıldız futbolcunun çekilen MR sonucunda ayak bileği bağlarında ödem ve zedelenme meydana geldiğini belirten Kulüp Doktoru Ayhan Optur, Delgado'nun Vestel Manisaspor maçı kadrosundan çıkartıldığını ve tedavisine başlandığını söyledi.

Sakatlıkları nedeniyle takımdan ayrı çalışan Ali Güneş ve Serdar Özkan'ın katılmadığı idmanda teknik direktör Jean Tigana, yarınki karşılaşmada sahaya sürmeyi planladığı kadroyu denedi. Toplu olarak ısınma ile başlayan idman çabukluk çalışmasının ardından yarım sahada çift kale maçla tamamlandı. Çalışma sonrasında Jean Tigana, 18 kişilik Vestel Manisaspor maçı kadrosunu açıkladı. Kadroda şu futbolcular bulunuyor: "Vedran Runje, Murat Şahin, Ali Tandoğan, İbrahim Toraman, Mustafa Doğan, Gökhan Zan, Baki Mercimek, Serdar Kurtuluş, Fahri Tatan, Kleberson, Koray Avcı, İbrahim Üzülmez, Burak Yılmaz, Marcio Nobre, Gökhan Güleç, İbrahim Akın, Bobo, Mehmet Sedef"

Siyah beyazlı takım, saat: 16.00'da THY'ye ait tarifeli uçakla İzmir'e gidecek, oradan da karayolu ile Manisa'ya geçecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious