Beşiktaş'ta mali kongre

Beşiktaş'ta mali kongre.23925
  • Giriş : 04.02.2009 / 16:00:00
  • Güncelleme : 04.02.2009 / 16:06:28

Beşiktaş kulübünün mali genel kurulu 15 Şubat 2009 tarihinde yapılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Anadolu Beşiktaşlılar Derneği, siyah-beyazlı kulübün bu ay gerçekleştirilecek mali genel kurulu öncesinde yapılacak gövde gösterisinin bir parçası olmak istemediklerini belirtti.

Dernekten yapılan yazılı açıklamada, kulüp asbaşkanı Levent Erdoğan'ın kendilerini arayarak 6 Şubat'ta protokol ve üst düzey görevdeki Beşiktaşlılar'ın katılacağı bir kokteyl düzenleneceğini bildirdiği, ancak kokteylin daha sonra yemeğe dönüştürüldüğü ve yalnızca kongre üyelerinin davet edildiği vurgulandı.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

''Anadolu Beşiktaşlılar Derneği olarak yemekli toplantının 15 Şubat 2009 tarihinde yapılacak olan 2008 yılı idari ve mali kongresinden bir hafta önce yapılmasını, göreve geldiği tarihten bugüne kadar böylesi bir etkinlik içinde olmayan kulüp yönetiminin bu toplantıyı düzenlemesini manidar buluyoruz.

Toplantının devamında yapılacak olan Bölgesel Dernekler Toplantısı'nın da amacına hizmet etmeyeceği düşüncesindeyiz.

Kısaca mali kongre öncesinde yapılacak böyle bir gövde gösterisinin bir parçası olmak istemiyoruz.

Bu nedenlerle Anadolu Beşiktaşlılar Derneği olarak bu yemekli toplantıya katılmayacağımızı, Büyük Beşiktaş'ımız için hiçbir beklenti içinde olmadan, her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğumuzu kamuoyuna ve Beşiktaş camiasına saygıyla duyururuz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*