Beşiktaş'ta nefesler tutuldu

Beşiktaş'ta nefesler tutuldu.23925
  • Giriş : 28.08.2007 / 07:22:00
  • Güncelleme : 28.08.2007 / 09:53:32

Beşiktaş'ta nefesler tutuldu... Kritik Zürih maçı öncesinde Siyah-Beyazlı oyuncuların tüm alacakları ödendi, cezaları ertelendi ve kalmış tüm primler dağıtıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cezalar rafa kalktı
Beşiktaş, yarın oynayacağı Zürih maçı için tek yumruk oldu. Kara Kartal’ın şampiyonlar Ligi’ndeki geleceğinin belli olacağı zorlu mücadele öncesinde futbolcuların tüm alacakları ödendi ve kalmış tüm primler dağıtıldı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile tartışan Nobre ve Delgado’nun yanı sıra, kırmızı kart gören İbrahim Üzülmez’in cezası da şimdilik ertelendi ve maç sonrası görüşülmesi kararına varıldı.

5 bin Dolar arttı!
Sezon başında belirlenen 20 bin Dolar’lık şampiyonlar Ligi’ne katılım primine de zam yapılması kararlaştırıldı. Yarın akşam Kara Kartal Devler Ligi’ne katılmayı garantilerse, Siyah-Beyazlı futbolculara 25’er bin Dolar ödenecek. Tatilde bulunduğu için Gaziantep maçında takımı yalnız bırakan Başkan Demirören dün istanbul’a döndü ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam’la durum değerlendirmesi gerçekleştirdi.

‘Size güveniyorum’
Akşam saatlerinde Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne geçen Başkan Yıldırım Demirören, antrenman sonrasında Beşiktaşlı futbolcularla da kısa süreli bir görüşme yaptı. Tüm planları şampiyonlar Ligi üzerine kurduklarını dile getiren Başkan’ın, “Ne pahasına olursa olsun, turu geçip Devler Ligi’ne adımızı yazdırmalıyız. Sizlere güveniyorum. Zürih’i inönü’de mağlup edeceğinize inanıyorum” dediği belirtildi.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious