Beşiktaş'ta neşeli idman

Beşiktaş'ta neşeli idman.20489
  • Giriş : 02.08.2008 / 18:31:00

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını neşeli bir ortamda sürdürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Avusturya'da kamp çalışmaları yapan siyah-beyazlı takım, bugün taktik ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

Futbolcular idmanda kontrollü tek pas, top sürme ve 5'e 2 pas çalışmaları yaptı. Daha sonra bir süre kondisyon çalışan ekip, idmanı çift kale maçla tamamladı. Çift kale maçta yarın Kocaelispor ile yapılacak hazırlık karşılaşmasının taktiği üzerinde duruldu.

Basına kapalı gerçekleştirilen antrenmana, Holosko ve Gökhan Zan'ın katılmadıkları açıklandı. Delgado, Mehmet Sedef takımla çalışırken, Ekrem Dağ ise takımdan ayrı çalışmalara başladı.

Bu arada siyah-beyazlı oyuncular, dün olduğu gibi bugünkü antrenmanın bitiminde de suyla şakalaştı. Futbolcuların neşesi teknik heyeti de memnun etti.

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını bu akşam salonda yapacağı antrenmanla sürdürecek.

BARBEKÜ PARTİSİ

Öte yandan yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş'ta, kulüp yöneticileri, teknik heyet ve oyuncular barbekü partisiyle stres attı.

Takımın kaldığı otelde gerçekleştirilen barbekü partisine, İcra Kurulu Başkanı ve Genel Sekreter Kenan Öner, Satranç ve Spor Okulları'ndan Sorumlu Yönetici Nedim Sarsmaz, Basketbol Şubesi'nden Sorumlu Yönetici Şeref Yalçın ile tüm futbolcular ve teknik heyet katıldı.

Oldukça keyifli bir ortamda yapılan barbeküde, oyuncular, teknik kadro ve yöneticiler fikir alışverişinde bulundular.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*