Beşiktaş'ta Nobre krizi bitmiyor!

Beşiktaş'ta Nobre krizi bitmiyor!.11885
  • Giriş : 13.03.2009 / 09:45:00

Sözleşme uzatması yılan hikayesine dönen Nobre, 1.1 milyon dolar olan yıllık ücretinin 2.5 milyon euro'ya çıkarılmasını istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Uzun süredir golcü futbolcu ile sözleşme uzatmaya çalışan siyah-beyazlı kulübün önüne yeni bir sorun daha çıktı. Daha önce menajer Juan Figer'in imza parası istemesi nedeniyle kilitlenen görüşmeler, şimdi de Nobre'nin ücretine yüzde yüzden fazla zam talep etmesiyle çıkmaza girdi. Figer'in yardımcısı Christian Butcher ile dün pazarlık masasına oturan Başkan Yıldırım Demirören ve yönetici Mario Berk, futbolcunun 2.5 milyon euro'luk isteğini duyunca adeta şok oldu. Sabah'tan Fatih Doğan'ın haberine göre, Beşiktaş'ta 1.1 milyon dolar yıllık ücret alan Nobre'ye bu kadar para veremeyeceklerini söyleyen Demirören'in, "En fazla 1.5 milyon euro'ya çıkabiliriz" dediği öğrenildi.

YİNE SONUÇ ÇIKMADI

Butcher'ın durumu telefonla bildirdiği Figer'in ise, "Sezon sonu Nobre serbest kalıyor. İmza parası vermiyorsunuz. O zaman 2.5 milyon euro verin, bu işi bitsin. Aksi halde sezon sonunu bekleyelim" mesajını ilettiği belirtildi. Sıcak tartışmaların yaşandığı toplantıdan sonuç çıkmadı. Figer'in gelecek ay İstanbul'a geleceği ve yeni bir görüşme yapılacağı kaydedildi.

YEMEK DE YAPARIM KARİYER DE!

Beşiktaş'ın 2. kaptanı Nobre, dün takım arkadaşlarına evinde yemek verdi. Birlik ve beraberliği pekiştirmek isteyen futbolcu, Brezilya mutfağından çeşitler sunarken, salatayı yapmak Bobo'ya kaldı. Yemeğe eşleriyle katılan futbolcular oldukça keyifliydi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*