Beşiktaş'ta Nobre krizi!

Beşiktaş'ta Nobre krizi!.11885
  • Giriş : 11.03.2009 / 20:12:00

Beşiktaş'ta Mert Nobre bilmecesi bir türlü çözülmüyor. Üç ay sonra sözleşmesi bitecek olan Brezilyalı yıldız ile bugüne kadar yapılan görüşmelerden henüz sonuç alınamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Siyah beyazlı yöneticilerin pazarlığa bizzat katılan Başkan Yıldırım Demirören'e "Sezon sonunu bekleyelim" teklifi yaptıkları öğrenildi.

Beşiktaş yönetiminin dün yaptığı toplantıda Nobre krizinin masaya yatırıldığı belirtilirken, yöneticilerin Nobre'nin menajeri Juan Figer'den şikayetçi oldukları ve "Bu kriz ortamında hiçbir kulüp Nobre için 2.5 milyon Euro vermez. Ayrıca menajer Juan Figer de istediği paraya kimseden alamaz. Bu nedenle liglerin bitimini beklemek daha iyi olur" görüşünde birleştikleri ifade edildi.

Başkan Yıldırım Demirören'in önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelecek olan Juan Figer ile bir görüşme daha yapacağı ve son bir teklifde bulunacağı ileri sürüldü.

Transferindeki belirsizliğin kendisini etkilemediğini söyleyen Nobre'nin ise kaptan Delgado aracılığıyla Başkan Yıldırım Demirören'e bir mesaj yollayarak "Fenerbahçe'nin beni istediğine ilişkin haberler gerçeği yansıtmıyor. Sadece Fransa'dan talip olan bir iki takım var. Menajerim görüşmeleri sürdürüyor. Benim önceliğim tabii ki Beşiktaş" dediği öğrenildi.

Bu arada siyah beyazlı takım Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını sürdürürken, antrenmana sakatlıkları devam eden Nobre ve Gökhan Zan katılmadı. İki oyuncunun da durumunun maçtan önce kesinlik kazanacağı açıklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*