Beşiktaş'ta Nobre krizi

Beşiktaş'ta Nobre krizi.11885
  • Giriş : 28.03.2009 / 08:13:00

Siyah-beyazlı ekipte, Nobre'nin sözleşme yenilememesi soru işaretlerine neden oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Siyah-beyazlı ekipte, Nobre'nin sözleşme yenilememesi soru işaretlerine neden olurken, menajer Figer'in tıpkı Lugano'da olduğu gibi "imza oyunu" tezgâhladığı öğrenildi. İddiaya göre Nobre, Figer'in sahibi olduğu Uruguay 2. Ligi'ndeki takımı Rentisas'a imza attı. Uyanık menajer, Beşiktaş'la sözleşme yenilemek için ekstradan imza parası talep ediyor. Beşiktaş ise bu parayı vermek istemediği için anlaşma sağlanamıyor.

***

İmza oyunu!

Menajer Juan Figer'in, F.Bahçeli Lugano olayında yaptığı gibi Mert Nobre'ye de sahibi olduğu Rentisas ekibine imza attırdığı belirtildi.

1 MİLYON EURO!

Yerli sambacı Nobre ile halen sözleşme uzatılmamasının ardında, aldatmacanın yattığı belirtildi. Menajer Figer'in, F.Bahçeli Lugano'da olduğu gibi Nobre'ye de sahibi olduğu Uruguay 2. Ligi ekibi Rentisas'a imza attırdığı ve yönetimden bu sayede 'imza parası' istediği ifade
edildi. Beşiktaş yönetimi, Figer'in bir milyon euro ısrarına ise itibar etmiyor...

SAVİOLA RESTİ

Yönetim, Nobre'den takımda kalması yönünde söz alındığını belirtse de Figer, "Onun tüm hakları bende" diyerek golcü yıldızın kendisinden habersiz anlaşma yapamayacağını söyledi. Eli kolu bağlanan siyah-beyazlıların, Nobre ile anlaşılamama ihtimali üzerine transfer çalışmalarına başladığı ve Real Madrid'den ayrılmak isteyen Saviola (28) için temaslarını hızlandırarak Figer'i köşeye sıkıştırmak istediği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*