Beşiktaş'ta Nobre şoku!

Beşiktaş'ta Nobre şoku!.11885
  • Giriş : 15.03.2009 / 10:26:00

Beşiktaş'ta Nobre şoku yaşanıyor. Brezilyalı yıldızın menajeri Juan Figer’in yardımcısı Christian Butcher’in 4 milyon Euro imza parası istemesi bardağı taşırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Aylardır süren ve adeta yılan hikayesine dönen Nobre konusunu Beşiktaş şimdilik buzdolabına kaldırıldı. Yönetimi hayretler içerisine düşüren görüşme dün Yıldırım Demiren, yönetici Mario Berk ve Figer'in yardımcısı avukat Christian Butcher arasında yapıldı.

Görüşmede Christian, 4 milyon Euro imza parası ve yıllığı 1'er milyon Euro'dan 3 yıllık sözleşme istedi. Aylardır 'Nobre için hava parası vermeyeceğiz' diyen Beşiktaş yönetimi bu istek karşısında şok oldu. Bilindiği gibi siyah-beyazlı yöneticiler, seneliği 1 milyon 750 bin Euro'dan 3 yıllığına Nobre'ye imza attırma aşamasına gelmişti. Brezilyalı için toplam 5 milyon 250 bin Euro'yu gözden çıkartan yönetim son istek karşısında adeta küçük dilini yuttu.

'FUTBOLCU İSTİYOR'

CHRISTIAN'IN şok talebinin üzerine yönetici Mario Berk, “Bu nasıl iş” diye isyan ederek masayı terketti. Demirören de Figer'in yardımcısına, “Hesap ortada. Daha önce 5 milyon Euro'nun üzerinde bir rakama işi bağlayacaktık. Şimdi rakam 7 Milyon Euro'yu geçti. Üstelik 4+1 Milyon Euro da peşin istiyorsunuz” diyerek tepki koydu. Christian'ın 'Biz değil, futbolcu bunu istiyor' söylemiyle Yıldırım'ın şaşkınlığı bir kat daha arttı. Tüm bu gelişmelerin ardından Yıldırım Demirören ve yöneticiler Mert Nobre meselesini öteledi. Nobre konusuna bir süre ara veren yönetim tıkanan görüşmelerin yeniden başlaması için Figer'in gelmesini bekliyor.

Vatan

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*