Beşiktaş'ta Ronaldo rüzgarı!

Beşiktaş'ta Ronaldo rüzgarı!.13324
  • Giriş : 29.03.2009 / 18:15:00

Beşiktaşlı taraftarlar ayağa kalktı, forumlarda olayı masaya yatıran Kartallar tek görüşte birleşti: Bu transferi yapalım.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Taraftar masaya yatırdı
Beşiktaş'ta Ronaldo rüzgarı esiyor... Geçtiğimiz günlerde Başkan Yıldırım Demirören ile teknik direktör Mustafa Denizli'nin yaptığı görüşmede ismi öne çıkan Brezilyalı yıldızın transferi haberi, ortalığı karıştırdı. Beşiktaşlı taraftarlar, forumlarda bu olayı masaya yatırdı ve görüşlerini dile getirdi. Bazı futbolseverlerin, “Yaşlı” yorumlarına karşılık büyük bir çoğunluk Ronaldo'nun takıma büyük katkı sağlayacağı görüşünde birleşti.

Figer aracı olacak...
YIıldız oyuncunun dünyanın gelmiş geçmiş en iyi golcüleri arasında gösterildiğinin altını çizen taraftarlar, “Ölüsü bile yeter... Forma satışları patlar, takıma ekonomik yönden büyük katkı sağlar. Yeter ki gelsin” yorumlarını yaptılar. Bu transferi özellikle Başkan Yıldırım Demirören'in çok istediği ve Juan Figer'in aracı olabileceğini kaydettiği öğrenildi. Corinthians'tan yıllık 1.4 milyon Dolar kazanan Ronaldo da Avrupa'ya dönebileceğinin sinyallerini veriyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*