Beşiktaş'tan ayrılmayacağım

Beşiktaş'tan ayrılmayacağım.16471
  • Giriş : 08.04.2008 / 15:59:00

Beşiktaşlı Bobo, kulüple 2011 yılına kadar sözleşmesinin bulunduğunu belirterek, "Buradan ayrılmayı düşünmüyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Lotto sponsorluğunda düzenlenen Şirketler Futbol Ligi turnuvası kura çekimine katılan Brezilyalı futbolcu, burada basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Beşiktaş'ta oynmaktan dolayı oldukça mutlu olduğunu kaydeden golcü futbolcu, "Hakkımda bir sürü haberler yazılıp çiziliyor. Ben burada mutluyum. 2011 yılına kadar sözleşmem devam ediyor. Şu ana kadar kimse ile transfer görüşmesi yapmadı. Beşiktaş'tan ayrılmak gibi bir niyetim" dedi.

Öte yandan İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynanan karşılaşmada Ekrem'e yapmış olduğu faulün ardından kırmızı kart görerek 4 maç ceza alması ile ilgili olarak da şöyle konuştu:

"Eğer o gün maçta ben Ekrem'e yumruk atsaydım. Kendisi tekrar sahaya dönemezdi. Maç sonrası fotoğraflarda da görüldüğü gibi yumruk atmadığım açıkça belli oluyordu. Bunu en iyi değerlendirecek sizsiniz"

-"ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ"-

Basın mensuplarının şampiyonluk yarışı hakkındaki sorularına ise Bobo, "Şu anda yarış devam ediyor. Liderden biraz geride kaldık gibi. Fakat üzerimizdeki takımların birbirleri ile maçları var. Biz kalan tüm maçlarımızı kazanıp şampiyon olmak istiyoruz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious