Beşiktaş'tan logo tepkisi

  • Giriş : 05.08.2007 / 12:14:00
  • Güncelleme : 05.08.2007 / 12:19:40

Beşiktaş, logodaki renklerin değiştirilmemesi durumunda futbol takımının karşılaşmaya çıkmayacağını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Beşiktaş Kulübü, Fenerbahçe ile Almanya'nın Köln kentinde yapılacak 2. Türkiye Süper Kupa maçı öncesi, Futbol Federasyonu'nun kupa logosundaki renk seçimine tepki gösterip, logodaki renklerin değiştirilmemesi durumunda Futbol takımının karşılaşmaya çıkmayacağını açıkladı.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden ''Süper Kupa Sarı-Lacivert mi?'' başlığıyla yayınlanan açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

''Fenerbahçe ile Almanya'da oynayacağımız Süper Kupa maçı öncesi, Futbol Federasyonu'nun Süper Kupa logosunun renk seçimini sarı-lacivert olarak belirlediğini gördük. Futbol Federasyonu'nun rakip takımın sarı-lacivert olan renklerini hangi düşünce ve zihniyetle Süper Kupa'nın logosunda kullandığını açıklamasını merakla bekliyoruz.

Taraftarların stada alındığı saate kadar logodaki renklerin değiştirilmemesi halinde, Süper Kupa maçına Futbol takımımız çıkmayacaktır. Futbol takımımızın Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki 2 ön eleme maçının arasında Süper Kupa için Almanya'ya geldiğini ve bu maçı da bu tarihte oynayacağını da kamuoyuna hatırlatırız.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious