Beşiktaş'tan müthiş bombalar

Beşiktaş'tan müthiş bombalar.13057
  • Giriş : 14.06.2009 / 12:50:00
  • Güncelleme : 14.06.2009 / 12:53:33

Beşiktaş yönetimi, Mehmet Topuz konusunda yaşanan hüsranı unutturacak...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş Yönetimi, Topuz konusunda yaşanan hüsranı giderecek bir transfer arayışına girişti. Bazı yöneticiler, “Artık bizi Almeida, Love gibi isimler bile kesmez” dedi

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in, yönetim kurulu üyelerini arayarak yarın kulüp binasında olmalarını istediği öğrenildi. Mehmet Topuz'un Fenerbahçe'ye gitmesi nedeniyle camiada doğan tepkileri konuşmak ve bir haftadır aksayan işleri sıraya sokmak isteyen yönetim bu nedenle bir araya gelecek.

Toplantı öncesi Teknik Direktör Mustafa Denizli ile konuşan Başkan Yıldırım Demirören'in, hocanın isteği doğrultusunda transfer politikasını açıklayacağı vurgulandı. Demirören'in, Topuz'da yaşanan hüsran nedeniyle çok ünlü bir yıldız ismi Beşiktaş'a getireceği öğrenildi.

Bazı yöneticilerin bu saatten sonra Almeida ve Love gibi isimlerin Beşiktaş'ı kesmeyeceğini, daha kaliteli oyuncularla ilgilenmenin gerektiğini kendi aralarında konuştukları ifade edildi. Futbol Federasyonu'ndan gelen 10 milyon TL nedeniyle transferde rahat olduğunu söyleyen idarecilerin, camiadaki tepkiyi bastırmak için yıldız transferine yönelmek istedikleri vurgulandı.

Öte yandan transfer çalışmalarını geniş bir şekilde yürüten Beşiktaş'ın, daha önce Galatasaray'da da gündeme gelen Arjantinli Diego Buonanotte ile ilgilendiği öğrenildi. River Plate'in sol açığında oynayan bu oyuncunun Arjantin 21 yaş altı Milli Takımı'nda da forma giydiği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*