Beşiktaş'tan sürpriz atak!

Beşiktaş'tan sürpriz atak!.20489
  • Giriş : 28.05.2009 / 10:16:00

Beşiktaş, Trabzonspor ile sözleşmesi sona erecek olan Serkan Balcı için girişimlere başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sakatlığı nedeniyle sezona kapatan futbolcu konusunda nabız yoklayan siyah-beyazlılar, sezon bitiminde masaya oturacak.

Yusuf Şimşek'in transferinde karşı karşıya gelen Beşiktaş ile Trabzonspor, bu kez Serkan Balcı konusunda rekabete gireceğe benziyor. Milliyet Gazetesi'nde yer alan Serdar Sarıdağ imzalı habere göre, Bordo-mavililer ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan futbolcuyu transfer etmeyi düşünen siyah-beyazlılar, bu konuda nabız yokladı.

Serkan, bonservis bedeli olmaması nedeniyle siyah-beyazlılara cazip gelirken, ilk olarak Trabzonspor ile masaya oturacağı vurgulandı. Sakatlığı nedeniyle sezonu kapatan bordo-mavili oyuncuyla sezon bitiminde görüşme yapılacağı ve resmi teklifte bulunulacağı vurgulandı.
Bir yandan şampiyonluk kutlamaları için hazırlanan, diğer yandan gelecek yılın planlamasını yapan Beşiktaş Yönetimi de mevcut kadroyu Şampiyonlar Ligi için yeterli bulmuyor. Siyah-beyazlılar, en az 2, en çok 4 transferin takımın çehresini değiştireceğini düşünüyor.

Beşiktaş yöneticilerden büyük çoğunluğunun, en az iki, en fazla 3-4 yeni oyuncu alınması konusunda fikir birliği yaptıkları dile getirildi. İdareciler, özellikle takımın kanatlarının çok zayıf olduğunu söylerken, son Galatasaray maçında bu zaafın açıkça görüldüğünü toplantıda dile getirdikleri ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*