"Beşiktaş'tan teklif yok"

  • Giriş : 12.06.2009 / 08:45:00

Vagner ile devam eden bir sözleşmemiz var. Ne Beşiktaş'tan ne de başka bir Türk kulübünden herhangi bir teklif de almadık.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


CSKA Moskova Basın Danışmanı Sergey Aksenov, Brezilyalı forvetleri Vagner Love için Beşiktaş'ın herhangi bir teklifte bulunmadığını söyledi.

Son günlerde adı Beşiktaş ile anılan CSKA'nın golcü futbolcusu Vagner Love için son sözü CSKA Basın Danışmanı Sergey Aksenov söyledi: "Vagner şimdilik hiçbir yere gitmiyor."

Aksenov, Zico ile yakaladıkları çıkışı sürdürmek istediklerini ve hedeflerinin büyük olduğunu belirterek, Vagner'i hiçbir yere vermeyeceklerini söyledi. Son iki yıldır şampiyon olmadıklarını, bunu bu yıl gerçekleştirmek için kadrolarını bozmak istemediklerini belirten Aksenov, "Vagner ile devam eden bir sözleşmemiz var. Ne Beşiktaş'tan ne de başka bir Türk kulübünden herhangi bir teklif de almadık. Kaldı ki Vagner oynadığı oyunun farkında. Bir yere gidecekse de bu ancak Avrupa'da bir kulüp olabilir. Ama şu anda bir yere gitmesi söz konusu değil" dedi.

Zico'nun yönetimindeyken Fenerbahçe ile adının çok telaffuz edildiğini ve o günlerde Türk basınında transferin neredeyse bitme aşamasına geldiğini, bunu da o dönem Türk basınından aldıkları haberleri yayınlayan Rus medyasından okuduğunu belirten Aksenov, o dönemde de kendilerine Fenerbahçe'den herhangi resmi veya gayri resmi bir teklif gelmediğinin altını çizdi.

Aksenov, "Türkiye'den başka futbolcu düşünüyor musunuz" sorusu üzerine, takımlarında şu anda oynayan Türk futbolcu Caner Erkin'den memnun olduklarını belirterek, "Bizim kulüp olarak her yıl yaptığımız araştırmalar var. Bunun içinde elbette Türk futbolcular da var. Zico, Türk futbolcularını yakından tanıyor, ama biz genellikle transfer yapacağımız oyuncuları imza attırmadan açıklama yoluna gitmiyoruz" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*