Beşiktaş'tan Trabzon'a cevap

Beşiktaş'tan Trabzon'a cevap.14468
  • Giriş : 20.05.2009 / 18:48:00

Trabzonspor ve Denizli arasında yaşanılan polemiğe Beşiktaş Asbaşkanı Erdoğan el koydu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu'nun Denizli'yi sert dille eleştirmesine: “Hacısalihoğlu abartmış, bu açıklamalarla ortamı gerer” dedi.

Radyospor'da “Aydın Cingöz ile Haber Aktif ” programına katılan Levent Erdoğan, şampiyonluk içinse “Denizli deplasmanında oynayacağımız maçın son düdüğü çalana kadar şampiyonun kim olacağı belli olmaz” diye konuştu.

DENİZLİ DENGELİ VE PRENSİPLİ BİR İSİM

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalioğlu'nun Mustafa Denizli hakkındaki sözlerine değinen Levent Erdoğan, “Mustafa Denizli dengeli ve prensipli bir kişidir. Yaptığı bir değerlendirme bu kadar abartılmamalıydı. Bu açıklamayala Hayrettin Hacısalihoğlu ortamı geriyor. Mustafa Denizli'yi tanıyan birisi bu şekilde konuşmaz, Hacısalihoğlu'nun abarttığını düşünüyorum.” Şeklinde konuştu.

Son haftalarda dostluğun egemen olması gerektiğini söyleyen Erdoğan, “Güzel bir şampiyonrluk finaline gidilirken ufak laflarla ortamı germemek gerekiyor. Ortalığın gerilmesi kimseye fayda getirmez. İyi olan kazanan şampiyon olacak, tüm takımlar sesiz ve kardeşçe yoluna devam etmeli” dedi.

DERBİDE NE OLACAĞINI BİLEMEYİZ

Son iki haftayı da değerlendiren Erdoğan, sözlerini şöyle tamaladı: “Ankara'dan üç puanla dönmüş olmamız bizi rahatllattı. İki zorlu maçımız kaldı, derbiden nasıl bir sonuç çıkacağını bilmek mümkün değil. Her iki maçtan üç puan almak için çalışıyoruz.Denizli'de hakemin çalacağı bitiş düdüğüne kadar kesin konuşmamak gerekir. Elimizde iyi bir avantaj var onu korumak ve şampiyon olmak için sahada olacağız.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*