Beşiktaş'tan Yusuf'a övgü

Beşiktaş'tan Yusuf'a övgü.17962
  • Giriş : 15.01.2009 / 21:04:00

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, başarıyı elde edebilmek için kenetlenilmesi gerektiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yönetim değişikliği için en erken sürenin 2010 yılının ocak ayı olduğunu hatırlatan Erdoğan, yeni transfer Yusuf Şimşek hakkında da açıklamalarda bulundu.

Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği'nin Özkaymak Falez Otel'de yapılan toplantısına, Beşiktaş Kulübü Asbaşkanları Levent Erdoğan ve Behçet Ümitlen, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu Üyesi Orhan Ertanhan ve Akdeniz Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Emre Selçuk katıldı.

Levent Erdoğan, toplantıda yaptığı konuşmada, birlikteliğin kulübün başarısı için çok önemli olduğunu söyledi. Özellikle bu sezon birlikteliğe ihtiyaç olduğunu ifade eden Erdoğan, Anadolu kulüplerinin de bu sezon iyi mücadele ettiklerini bildirdi ve "Başarıyı elde edebilmemiz için kenetlenmemiz lazım. Yönetimimizde şüphesiz ki hatalar ve eksiklikler vardır. Bu eksiklikler zamanla düzelecektir. Bir görev değişikliği olacaksa da bunun zamanı 2010 yılı ocak ayıdır. O sürece kadar takımımızın yanında olmalıyız" dedi.

Erdoğan, Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in de toplantıya katılmak istediğini, ancak Maliye Bakanı Kemal Unakıtan'ın çağırması nedeniyle acilen Ankara'ya gittiğini anlattı.

Yusuf Şimşek'in transferine de değinen Erdoğan, "Yusuf, şu anda Türkiye'deki en formda orta saha oyuncusu. Beşiktaş'ta bu mevkide oynayan Delgado var, ancak onun sakatlık durumu sürüyor. Hocamız her ikisinden de istifade edecektir. Yusuf, kazanılmış bir oyuncudur. Hiç olmazsa bu devre bize faydalı olacaktır" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*