Beşinci kattan düştü bişey olmadı

Beşinci kattan düştü bişey olmadı.7688
  • Giriş : 16.02.2009 / 18:07:00

İzmir'in Altındağ semtinde, oturdukları apartmanın beşinci katından merdiven boşluğuna düşen 5 yaşındaki Berin Köse yara almadan kurtuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çocuğunun gözleri önünde düştüğünü gören annesi Nuran Köse, yerden kalkıp hiçbir şey olmamış gibi yürümesi karşısında şaşkına döndü.

İç kanama geçirme riskine karşı hastaneye kaldırılan küçük Berin'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Olay, Bornova ilçesi Altındağ semti, 5711/5 Sokak 53 numarada meydana geldi. Berin Köse, güvercin besleyen apartmanın çatısına annesiyle birlikte çıkmak istedi. Bir anda dengesini kaybeden Berin, merdiven boşluğuna düştü. Annesinin çığlıklarına koşan apartman sakinleri, küçük kızı Yenişehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Hastanede tetkikler yapılan Berin'in sağlık durumunun iyi olduğu belirlendi.

Beyin cerrahı Prof. Dr. Hayati Atalay, "Bu kadar yüksekten düşüp yaralanmaması mucize. Bu tür düşmelerde iç kanama riski sebebiyle ilk 24 saat çok önemli. Biz de Berin'i bir gün boyunca gözlem altında tuttuk. Hayati tehlike oluşturacak bir durum görülmedi." dedi.

Köse ailesinin yakınları ise Berin'in çatı katında güvercin beslediğini belirterek, "Her gün yem vermek için annesiyle birlikte çatıya çıkıyordu. Çatı katı merdiveninin demir korkulukları olmadığı için dengesini kaybedip düşmüş." şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*