Besle kargayı oysun gözünü!

  • Giriş : 31.07.2006 / 00:00:00

İzmir'deki villa cinayetinin zanlısı A.S (25) Seferihisar Adliyesi'ne çıkarıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

A.S., borç istemek için gittiği evde kendisine hakaret edilince böyle bir cinayet işlediğini itiraf etti.
Olay yerindeki tatbikatta cinayeti itiraf eden zanlı A.S., Jandarmadaki işlemleri tamamlandıktan sonra Seferihisar Adliyesi'ne getirildi.

Cinayetin işlendiği Doğanbey'de ise olayın şaşkınlığı yaşanıyor. Doğanbeyliler, cinayeti "Besle kargayı oysun gözünü" sözüyle özetliyor. 2 yaşlı kadının öldürüldüğü ev şehir merkezinden oldukça uzak ve etrafından sadece 3- 4 villa var. Komşuları, hayatını kaybeden yaşlı kadınların yıllarca komşularının kardeşi olan zanlı A.S'ye yardım ettiğini söyledi.

Komşulardan Necmi Çelebi, hayatını kaybeden Ayşe Tamkoç ve Gülsüm Kumtepe'nin çok iyi insanlar olduğunu, her sene burada tatillerini geçirdiklerini belirttti. Bir çok defa yan komşularının kardeşi olan zanlıya para yardımı yaptıklarını, askerdeyken ziyaretine gittiklerini belirtti. Zanlıyı kaçarken komşularının gördüğünü anlatan Çelebi, zanlı A.S.'nin psikolojik rahatsızlığı bulunmadığnı ifade etti.

Ayşe Tamkoç (78) ve Gülsüm Kumtepe (61) isimli kız kardeşler cumartesi akşamı Doğanbey'deki yazlıklarında bıçaklanarak öldürülmüş, evdeki para ve ziynet eşyalarının alınmadığı belirlenmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious