Beyaz, heyecandan yerinde duramadı

Beyaz, heyecandan yerinde duramadı.11679
  • Giriş : 21.06.2008 / 22:16:00

Beyazıt Öztürk, programı Türkiye-Hırvatistan maçına denk gelince reytingten vazgeçti. Konuklarıyla konuşacak konu bulmakta sıkıntı çeken Beyaz, Türkiye'nin galibiyetiyle ne yapacağını şaşırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Hırvatistan ile yarı final için mücadele eden Türkiye, büyük bir heyecana sahne olan maçı penaltı atışları sonucunda 4-2 kazanarak Almanya'ya rakip oldu.

Maçın oynandığı saatlerde Beyaz Show programını yapan Beyazıt Öztürk, canlı yayında ne yapacağını şaşırdı. Konuğu Serdar Ortaç ile birlikte yerinde oturamayan Beyaz, sürekli ayağa kalkarak heyecanını sergildi.Karşılaşma ile ilgili hem stüdyodaki seyircilerden hem de rejiden sürekli bilgiler alan Beyaz, konuklarıyla da konuşacak konu bulmakta zorlandı. Tüm hazırlığını Türkiye'nin galibiyeti üzerine yapan Beyaz, Hırvatistan'ın uzatmaların son anlarında gelen golü ile yıkılırken, Semih'in son saniye golüyle rahatladı.

Penaltı atışlarının heyecanını stüdyoda yaşayan Beyaz, Türkiye'nin yarı finale yükselmesiyle havaya zıpladı. Konukları şarkıcı Serdar Ortaç ve Türkiye Mankenler Kraliçesi Serap Tunç'a sarılarak galibiyetin sevincini yaşayan Beyaz, sevinç sırasında silah atılmaması uyarısında bulunmayı da ihmal etmedi.

Beyaz, maç ile ilgili tüm heyecanını canlı yayında izleyicilerine sergilerken, Türkiye'nin galibiyetiyle stresli başladığı programını büyük bir keyifle tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious