Beyaz, siyasilere rakip oldu

Beyaz, siyasilere rakip oldu .5450
  • Giriş : 09.07.2007 / 13:19:00

Beyaz, siyasilere rakip oldu, ilginç vaatleriyle Trabzonluları güldürdü

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fanta Gençlik Festivali kapsamında Trabzon'a gelen ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, siyasilere rakip oldu. Festivali izleyenlere “Trabzon'dan milletvekili adayı olsam kesin seçilir miyim?'' diye soran Beyaz, seyircilerden ‘Evet’ yanıtını alınca, vaatlerini siyasilerin taklidini yaparak tek tek sıraladı. Beyaz'ın vaadleri arasında Yattara'nın üst üste iki maçta iyi oynaması da yer aldı.


1 Temmuz'da İzmit'te başlayan Fanta Gençlik Festivali kapsamındaki 5' inci konser, Trabzon Adıgüzel Furcılık alanında gerçekleştirildi. Ünlü şovmen Beyaz'ın sunuculuğunu yaptığı gecede alanı dolduran yaklaşık 5 bin Trabzonlu genç, pop sanatçıları Mirkelam ve Candan Erçetin'in birbirinden hareketli parçalarıyla coştu.


Sahneye ilk çıkan ünlü olan Beyaz, esprileriyle, izleyenleri kahkahaya boğdu. Siyasilere rakip olan Beyaz, festivali izlemeye gelenlere, “Trabzon'dan milletvekili adayı olsam kesin seçilirim di mi?'' sorusunu yöneltti. İzleyicilerden ‘Evet’ yanıtını alan Beyaz, ardından vaatlerini tek tek sıraladı. Ünlü şovmenin vaatleri arasında, “Ronaldinho'yu Trabzonspor'a getirmek. Yattara'nın üst üste iki maçta iyi oynamasını sağlamak. Erkekler için şifreli kanalları şifresiz hale getirmek. Bayanlar için ise Trabzon'un göbeğinde Botox merkezi açmak'' yer aldı.
Beyaz'ın ardından Mirkelam sahneye çıktı. Söylediği şarkılarla izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatan Mirkelam, yaklaşık 1 saat sahnede kaldıktan sonra yerini Candan Erçetin'e bıraktı. Candan Erçetin'i sahneye Mirkelam ile Beyaz birlikte çağırdı. Erçetin'e seranatlar söyleyen ikili birbirleriyle de şakalaştı.
Erçetin'in konserinin ardından sahneye birlikte çıkan üçlü, kapanış şarkısını birlikte söyledi.


MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious