Beyaz fena yakalandı

Beyaz fena yakalandı.10838
  • Giriş : 27.05.2008 / 23:09:00

Geçtiğimiz günlerde Beyaz'ın sürpriz aşkı haberleri çıkmıştı bu kez Sürpriz Rus aşkı çıktı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, aşkta sınır tanımıyor. Adı Gamze Karaman'la birlikte anılan Beyaz, Rus manken Tatsyana Tsvikeviç'le bir mekanda samimi şekilde görüldü.

Beyaz'ın aşk üçgeni

Adı Gamze Karaman'la anılan Beyazıt Öztürk, geçtiğimiz gece Rus manken Tatsyana Tsvikeviç'le samimi bir şekilde görüldü....

Önceki yıllardaki hızlı aşk hayatına son dönemde ara veren şovmen Beyazıt Öztürk, yine açıldı! Bugüne kadar aralarında Çağla Şikel, Demet Şener ve Zeynep Mansur gibi birçok ünlü güzelle birliktelik yaşayan Beyaz'ın adı, ünlü yapımcı Elif Dağdeviren ile de anıldı.

KONUŞMUYOR!

Elif'le birlikteliği birkaç kez objektiflere yansısa da ünlü şovmen bu beraberliğiyle ilgili hiç konuşmadı. Bunun üzerinden çok geçmeden, Beyazıt Öztürk'ün adı Selin Boronkay'la birlikte geçti. Ancak sosyetik güzel, aşk iddialarını yalanladı ve Beyaz'la iş arkadaşı olduğunu açıkladı. Adı birçok aşk dedikodusuna karışan Beyazıt Öztürk'ün son gözdesinin Gamze Karaman olduğu yazıldı. Bu aşk hakkında konuşmayan ünlü şovmen, geçtiğimiz gece bir başka güzelle görüldü.

AYRI AYRI ÇIKTILAR...

Söylenenlere göre; Beyazıt Öztürk, İstanbul'un gözde eğlence mekanlarından Scotch'ta adını 'Rus Gelin' isimli sinema filminde rol alarak duyuran Tatsyana Tsvikeviç ile eğlendi. Çevresindekilerin bakışlarına aldırmadan hayli samimi görüntüler sergileyen Beyaz ile Tatsyana, mekanı ayrı ayrı terk ederek yakalanmaktan kurtuldu.

TAKVİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious