Beyaz Show konukları - Beyaz Şov - Beyaz Show son bölüm

Beyaz Show konukları - Beyaz Şov - Beyaz Show son bölüm.13425
15.11.2013 / 13:37:01

Beyaz Show son bölüm konukları kimler? Beyaz Show konuklarını Haber Aktüel'den öğrenebilirsiniz...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Beyaz Show'a bu hafta Özcan Deniz, Yasemin Allen, Pelin Akil ve Niran Ünsal konuk oluyor... Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı “Beyaz Show”a bu hafta; “Su ve Ateş” filminin kahramanları Özcan Deniz, Yasemin Allen ve Pelin Akil ile müzik dünyasının sevilen isimlerinden Niran Ünsal konuk oluyor.                                                                                                                           

Sohbeti, eğlencesi, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle “Beyaz Show” bu hafta da  yine şahane!

Sakın kaçırmayın! 

Bu arada Şovmen Beyazıt Öztürk önceki gün Etiler’de yemek yerken görüntülendi.

Yeni sezonda Kanal D’deki şov programına devam eden ve ‘Avrupa Yakası’ dizisinde rol alan Öztürk, ayaklıgazete.com’un haberine göre spor yaparak sekiz kilo verdi.

Çıkışta ayak üstü gazetecilerle sohbet eden Şovmen, “Yanınızda ne zaman güzel bir kadın göreceğiz?” sorusuna “15 senedir bu soruyu duyuyorum. Olursa mutlaka görürsünüz ama bu gidişle ben daha çok magazinci arkadaş eskitirim” diyerek esprili bir dille cevap verdi. Son günlerde zayıfladığı gözlenen Öztürk, “Spor yapıyorum ve sekiz kilo verdim” açıklamasını yaptı.

Öte yandan Beyazıt Öztürk Beyaz Show'un 3. bölümünde seyirciyi yine kahkahaya boğdu.

Beyaz Show sezonun ilk bölümünde gece yarısı yayına girince Beyazıt Öztürk şaka yollu kanala isyan etmişti. Beyaz'ın o sözlerinin ardından ikinci bölüm yarım yarım saat daha geç girmişti yayına.

Üçüncü bölümde ise Beyaz Show eski saatine geldi, 23:15'te yayına girdi. Bunun üzerine Beyazıt Öztürk konuyla ilgili yeni bir konuşma yaptı.

İşte Beyazıt Öztürk'ün o sözleri:

Saat 23:15. Beyaz Show yayın saatini iki hafta gecikmeyle buldu. İlk hafta yayına girdiğimizde Kanal D bizi 00:00'da yayına soktu.

"KIVIRMAK LAZIM, OMURGASIZ OLMAKTA FAYDA VAR"

Geç bir saatti, canımız sıkıldı. Para kazandığım için bu kanaldan, çok da sert davranamadım. Biraz fırça attım. Fırçamın karşılığında kanal 00:00'daki programı 00:30'a götürünce geçen hafta kıvırdım. Bayağı kıvırdım hem de. Demek ki kıvırmak lazım. Biraz omurgasız olmakta fayda var. Bir sıkıntı yok, programımız 23: 15'e geldi.

Mutlu muyum? Değilim. Çünkü insan bunları görünce daha fazlasını istiyor.

"DİZİLERİN YAYIN SAATLERİNİ DEĞİŞTİRDİM"

Sadece benim yayın saatimi değil. Bu hafta içinde biraz düşündüm. Kanaldaki başka programların da yayın saatinin de değişmesini istiyorum.

Fatih dizisini Pazartesi 22:00'a aldım. Kanalın haberi olsun diye söylüyorum. Kayıp'ı Cumartesi'ye attım. Doktorum'u gece yayına sokuyorum. Bu kanalda bazı radikal kararlar şart çünkü. İzliyorum çoktandır. Çalıkuşu dizisini ekibimle istişare edeceğim. Henüz Çalıkuşu'yla ilgili birşey düşünmedim.

Bakın çocuklar, aranızda sıkıntısı olan varsa buyursun söylesin. Burdan hepsini hallederiz. Hiç sıkıntı yok.

Bu arada Beyaz Show'un başarılı sunucusu Beyazıt Öztürk yine yaptı yapacağını. Seçimlerde aday olacağını söyleyen Beyaz seyircileri gülme krizine girdi.

Yeni sezona başladığından beri yayın saati ile alakalı çalıştığı kurumu eleştiren Beyaz Show'un başarılı sunucusu Beyazıt Öztürk, halktan gelen büyük destek sayesinde amacına ulaştığını ve yayın saatini erkene almayı başardığını açıkladı. Bunun üzerine Beyaz bu desteğin boşa gitmemesi gerektiğini ve önümüzdeki yerel seçimlere adaylığını koyacağını açıkladı. Beyaz tam olarak nereden aday olacağının belli olmadığını belirtesede, bu açıklama sonrası seyircilerden büyük alkış aldı. Ayrıca Beyaz'ın seçim vaatleri ise stüdyodaki konukları ve ekran başındaki seyircileri gülmekten kırdı geçirdi...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*