Beyaz Show son bölüm izle - Sertap Erener İyileşiyorum sözleri

Beyaz Show son bölüm izle - Sertap Erener İyileşiyorum sözleri.19685
21.04.2013 / 09:32:06

Beyaz Show, son bölümünü izleyenlere inanılmaz bir şov sundu. Sertap Erener'in konuk olduğu programda neler olmadı ki!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Beyaz Show'da Sertap Erener konuktu. Sertap Erener'e muhteşem bir sürpriz hazırlayan Beyaz, izleyicilere de kahkahalar attırdı. Sertap Erener'in son şarkısı "İyileşiyorum"un klibine kendisine göre düzenleyen Beyaz, şarkının sözlerine de yeni eklemeler yaptı. Twitter kullanıcılarının da diline dolanan son bölüm, atılan twitlerle rekor kırdı. İşte sosyal medyada Beyaz Show izleyicilerinin yazdıklarından bazıları...

"sertab erener iyilesiyorum'u dinleyemiyorum artık tribe giremiyosun neden cunku beyaz show izliyosun aklına iyilesiyorum cevabı geliyor."

"ya bırak bu işleri,devlet su işleri yabancıy mış mış falan,ellemiş her yeri. ahaha hala izledikce gülüyorum teşekkürler beyaz show :))""Sosyal hayatı sadece Cuma akşamı Beyaz Show'u izlemek olan kızlar ne olur sanalda artık aşk acısı çekmesin. yeter be ne çektik sizden."

"umdurumda degıl, ıyıkı bıttı, omuzlarımdan koca bır yuk gıttı. (Sertap Erener)"

"Sertap Erener şarkısının içinde çöp geçiyor diye sahneye çöp kutusu koydurmuş. Allah'tan kara delik falan geçmiyor. Çok yaratıcısın Sertap."

"@sertaperener her ne kadar umrumda degil iyi ki bitti desende hepimiz bal gibi de gercekleri biliyoruz sarkiyla inkara ne gerek "

"Beyaz'ın Sertap Erener'e yaptığı videoyu şimdi izledim. O videoya gerçekten gülmediniz di mi?"

"bu saatte nerden geliyorsa artık bu ses? sertap erener: bir sebepten, gel gir dünyamaa.."

"Beyaz-Sertap Erener[helal olsun beyaz en nefret ettiğim sarkıyı sayende beğendim:)"

"Sertap Erener'in iyileşiyorum şarkısını dinleyince Beyaz'ın o şapşik klibi geliyor aklıma işte bütün ruhu gidiyor şarkının"

"Bu Sertap Erener'in sesi güzel de suratı ****. RTE bunu perdenin arkasından dinliyomuş."

"Sezen Aksu, Sertap Erener'in seslendirdiği İyileşiyorum şarkısını yazdığında 15 yaşındaydı sanırım. Şarkının nesi beğeniliyor ben anlamadım."

"Beyaz, Sertap Erener'in şarkısına güzel cevap vermiş ama artık yeter her on kişiden  dokuzu  paylaşmak zorunda değil :/"

"Sertap erener iyileşiyorum şarkısini yazdiğinda 16 yaşındaymis sanırım :(((((("

"sertap erener,bengü,murat dalkılıç fln dinleyelim dedim olmadı ,gece oldumu ahmet kaya şarkılarında buluyorum kendimi"

Programın tanıtımı şu şekildeydi:

Kanal D'nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yaptığı sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta, Güçlü sesi ve muhteşem yorumuyla Sertab Erener, milyonların sevgilisi Tolgahan Sayışman, gerçek bir lezzet üstadı Arda Türkmen, ekranların genç yeteneği Özgür Ege Nalcı, ve gümbür gümbür performansıyla rap müziğin yeni ismi Kaan konuk oluyor.Sohbeti, eğlencesi, birbirinden komik vtr'leri, esprileri, skeçleri ve canlı yayın sürprizleriyle "Beyaz Show" hafta yine şahane! Sakın kaçırmayın!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*