Beyaz Show'da sürpriz nikâh

Beyaz Show'da sürpriz nikâh.16704
  • Giriş : 12.01.2008 / 10:44:00

Can Tanrıyar, 9 yıldır birlikte olduğu Petek Dinçöz'e canlı yayında evlenme teklif etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Çiftin nikâhı da programda kıyıldı. Şahitler RTÜK Başkanı Akman ve Mehmet Ali Birand oldu Can Tanrıyar, şarkıcı Petek Dinçöz'e Beyazıt Öztürk'ün Kanal D'de yayınlanan 'Beyaz Show' adlı programında sürpriz evlenme teklifinde bulundu. Dinçöz de, önünde diz çöken Tanrıyar'ın teklifini kabul etti. Çiftin nikâhı program sırasında kıyıldı.
Yaklaşık 9 yıldır birlikte olan Petek Dinçöz ile Can Tanrıyar, dün akşam Beyaz Show'da bir araya geldi. Beyaz Show'a konuk sanatçı olarak katılan Dinçöz, yayın sırasında stüdyoya Tanrıyar'ın girmesiyle ilk sürprizi yaşadı. Tanrıyar, Dinçöz'e canlı yayın sırasında evlenme teklifinde bulundu. Dinçöz de bağırarak, "evet" karşılığını verdi. Sürpriz evlenme teklifini, Beyaz ile Tanrıyar'ın iki gündür Dinçöz'den habersiz planladığı öğrenildi.
Programın konuklarından Mehmet Ali Birand, Tanrıyar'ın nikâh şahidi, sonradan stüdyoya gelen Akman da Dinçöz'ün şahidi oldu. Program ve nikâhın kıyılması sırasında Beyaz, esprileriyle konukları güldürdü. Can Tanrıyar'ın ayağına 2 kere basan Petek Dinçöz ayrıca şarkı da söyledi. RTÜK Başkanı Akman, Dinçöz'e bilezik taktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious