Beyaz'dan gaf üstüne gaf

Beyaz'dan gaf üstüne gaf.15659
  • Giriş : 21.04.2008 / 14:58:00

Beyaz'a "Allahım beni buradan kurtarın" dedirten Erol Aksoy gafı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beyazıt Öztürk, bu hafta programına Lost dizisinde Sawyer karakterini canlandıran Josh Holloway, şarkıcı Şebnem Ferah ve oyuncu Bergüzar Korel'i konuk etmişti.

Beyazıt Öztürk, Bergüzar Korel ile Binbir Gece dizisini konuşurken dizinin yapım firması TMC'nin sahibi Erol Avcı'yı iş adamı Erol Aksoy ile karıştırdı.

Korel, "Yapım firmamız çok doğru seçimler yapan, çok doğru bir firma" diye koruşurken araya giren Beyazıt Öztürk, "Erol Aksoy mükemmel bir adam" diyerek TMC'nin sahibi Erol Avcı'yı kastetti. Bergüzar Korel, Beyaz'ın yanlışını düzelterek 'Erol Avcı' diyerek düzeltme yaptı.

Beyaz, yaptığı yanlışı düzelteyim derken bu sefer Show TV'nin sahibi Mehmet Emin Karamehmet ile eski sahibi Erol Aksoy'u karıştırdı:

"Erol Aksoy, Show TV'nin sahibi. O da mükemmel birisi. Önce onu söyleyim dedim. Aydın Doğan da mükemmel. Allahım beni buradan kurtarın ben bambaşka bir yere gidiyorum. Beni adaya götürün. İkinci bir hayata yeniden başlamak istiyorum. Bu hayattaki görevimi yerine getiremedim. Erol Avcı... Şu anda siz farkında değilsiniz ama bizim camia içinde içinde büyük potlardan bir tanesini kırdım."

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious