Beyaz'dan kozmetik şov

  • Giriş : 20.09.2006 / 00:00:00

Ünlü kozmetik firması Avon'un parfüm tanıtımında gösteri yapan ünlü şovmen Beyaz, izlemeye gelen hanımları yaptığı espriler ile eğlendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Avon isimli kozmatik firmasının Ankara Sheraton Otel'de gerçekleştirilen bir parfüm tanıtımına katılan ünlü şovmen Beyaz, çoğunluğunu firmanın satış temsilciliğini yapan kadınların oluşturduğu izleyenleri yaptığı esprilerle güldürdü. Yaptığı televizyon şovundaki sahne dekorundaki gibi bir dekorda şovunu sürdüren Beyaz, Avon Satış Direktörü Gülay Başaran, Avon Satış Hizmetleri ve Pazarlama Direktörü Jinet Pohem ve Avon Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler İletişim Müdürü Eda Beken'i konuk olarak aldı. Beyaz konukları ile atışarak şovunu devam ettirdi.

Sahnede bir stand-up şov yapan Beyaz, karşısında bu kadar çok kadını görünce, "Ölmeden cennete girmek böyle bir şey" şeklinde yaptığı bir espri ile kadınlardan alkış aldı. Yaptığı esprilerin alkışlarla sık sık bölündüğü Beyaz'a kadınlardan ilgi büyüktü.

Avon firmasının ilk kurucusunun yazdığı kitapların yanında verdiği parfümlerin kadınlardan çok ilgi görmesi ile firmanın kurulmasını espri konusu yapan Beyaz, daha sonra kadınları el ele tutuşturarak Beyaz şovu izlemeleri konusunda söz aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious