Beyazıt Tuğba için 'Varım' dedi

Beyazıt Tuğba için 'Varım' dedi.14097
  • Giriş : 15.06.2009 / 14:38:00

Var Mısın Yok Musun'un finalinde Beyazıt Öztürk yarıştı. Beyazıt Öztürk, damar tıkanıklığı nedeniyle yürüyemeyenTuğba için yarıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Beyaz, Acun'un yarışmasına katıldı ve anlattığı küvet hikayesi ile herkesi kahkahalara boğdu.

Beyaz, kendisine dair önemli bilgiler verirken, hep kazanlı evlerde büyüdüğünü ve yıllarca küvetli ev hayali kurduğunu söyledi. Beyaz'ın küvet hikayesi stüdyodakileri bir hayli güldürdü. Beyaz, yürümekte sıkıntı yaşayan minik Tuğba için yarıştı ve bakın ne kadar kazandı...

Beyazıt Öztürk, hayatındaki oto kontrol sisteminin annesi olduğunu anlattı. Annesi ile 35 yaşına kadar aynı evde kaldığını ifade eden Beyaz, kendisinin ünlü olmasının onu çok etkilemediğini belirtti ve 1970'lerdeki gibi yaşadığını anlattı. Banyo kazanlı evlerde büyüdüğünü ve yıllarca küvetli ev hayalini kurduğuna değinen Beyazıt Öztürk, Kanal D'de programa başladıktan sonra bir şirketin sponsorluk önerdiğini ve 500 bin dolar verdiğini söyledi. Beyaz, bu paranın 200 bin dolarıyla Mecidiyeköy'de ilk gördüğü dublex daireyi aldığını ve evin iki katında da küvet olduğunu belirtti. Beyaz, 'bir arkadaşımın evi' diye götürdüğü annesinin eve girer girmez, 'Gözü kör olasıcalar nerelerde yaşıyorlar' diye konuştuğunu, sürprizi açıklayınca da ağlaştıklarını söyledi. Bir iki gün boyunca küvete girmediğini ifade eden Beyaz, "Çünkü küvetle aramda insani bir ilişki başladı. Küvete karşı tavrım var yani. Elimi yıkıyorum, küvete böyle devamlı bakıyorum. 'Bugüne kadar sen beni içine sokmadın, şimdi de ben girmiyorum kardeşim' diye küvetle aramda durumumuz var yani" sözleriyle stüdyodakileri bir hayli güldürdü.

BEYAZ MİNİK TUĞBA İÇİN YARIŞTI

Beyazıt Öztürk, bir inşaat işçisi olan Salih Gümüş'ün damar tıkanıklığı sorunu nedeniyle yürüyemeyen kızı Tuğba için yarıştı. Engelleri Kaldıralım Kampanyası çerçevesinde ameliyat olan ve yürümeye kısmen başlayan Tuğba'nın babası Salih Gümüş'ün 9 aydır işsiz olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, ailenin ciddi bir para sıkıntısı çektiğini anlattı. Beyaz, ekrana gelen Tuğba ve ailesinin fakirliğinden çok etkilendi. Beyaz, "Bu tablodan nasıl bir sonuç çıkarsa çıksın ben kendim Tuğba'nın hayatı boyunca bütün okul masraflarını üstlenmek istiyorum" diyerek büyük bir alkış aldı.

Son dörde 500 bin, 30 bin, 750 TL ve 2 TL ile giren Beyaz'a Hamdi Bey'in teklifi tabloya göre oldukça cömertti. Beyaz, minik Tuğba için yarıştığı Var Mısın Yok Musun'da 74 bin TL'lik teklif aldı. Aileye de düşüncelerini soran Beyazıt Öztürk, onların da rızasıyla 74 bin TL'lik teklifi kabul etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*