Beykoz Üniversitesi Tiyatro Kulübü'nden Çehov yorumu

Beykoz Üniversitesi Tiyatro Kulübü'nden Çehov yorumu.17485
  • Giriş : 17.05.2017 / 09:42:00

İstanbul Beykoz Üniversitesi Tiyatro Kulübü öğrencileri 33’üncü Genç Günler Festivali kapsamında bugün Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde Anton Çehov’un ‘Bir Evlenme Teklifi’ isimli oyununu sergiliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul Beykoz Üniversitesi Tiyatro Kulübü öğrencileri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın düzenlediği 33’üncü Genç Günler Festivali kapsamında Anton Çehov’un ‘Bir Evlenme Teklifi’ isimli oyununu sergiliyor. Bu akşam saat 20.00’de Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde gerçekleşecek tiyatro gösterisinde Beykoz Üniversitesi Tiyatro Kulübü öğrencileri çağdaş dram sanatının kurucusu Çehov’un kısa güldürülerinden ‘Bir Evlenme Teklifi’ni tiyatroseverlerle buluşturuyor.

19 Mayıs’ta sona erecek

8 Mayıs’ta başlayan ve 19 Mayıs’ta sona erecek 33’üncü Genç Günler Festivali sahnelerini genç kuşağın sanatçı ve sanatçı adaylarına açıyor. Programında geleneksel tiyatrodan çağdaş tiyatroya uzanan geniş bir yelpazede performanslara yer veren Şehir Tiyatroları, 100 yılı aşkın tiyatro mirasıyla, geleceğin tiyatrosuna bir köprü kuruyor. Genç Günler Festivali gibi etkinliklerle yeni tiyatro yaratıcılarını keşfetmeyi ve yeni anlayışları seyirciyle buluşturmayı amaçlıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*