Beyoğlu'nda 18 yaşındaki genç 17 yerinden bıçaklandı

Beyoğlu'nda 18 yaşındaki genç 17 yerinden bıçaklandı.4528
  • Giriş : 18.04.2008 / 16:02:00

Beyoğlu'nda, 18 yaşındaki bir gencin 17 yerinden bıçaklanarak öldürülmesine ilişkin 7 şüpheli gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Emirhan Karahan (18), Kasımpaşa Stadı önünde tartıştığı kişilerce 17 yerinden bıçaklanarak öldürüldü.

Olayın ardından çalışma başlatan Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olaya karıştığı belirtilen şüphelilerden Aykut A'yı yakaladı. Bu kişinin ifadesi doğrultusunda araştırmalarını genişleten polis, diğer şüphelileri yakalamak için Kasımpaşa Ülkü Ocağı'nda arama yapmak istedi. Burada, tepki ile karşılaşan ve içeri giremeyen polisler, takviye ekip çağırdı.

Gelen ekiplerin desteğiyle içeri giren ve arama yapan polis, Karahan'ın öldürülmesi olayına karıştıkları iddia edilen Murat Ö, Yağız Ö, Cengizhan S, Hasan K. ve isimleri aynı soyadları farklı Oğuzhan Ç. ile Oğuzhan Ç'yi de gözaltına aldı.

Şüphelilerin üzerinde ve ülkü ocağındaki aramalarda, 1 ruhsatsız tabanca, bu tabancaya ait fişekler, olayda kullanıldığı sanılan 3 ayrı bıçak ve bıçaklardaki kanın temizlenmesinde kullanılan çarşaf ele geçirildiği belirtildi.

Bazılarının lise öğrencisi, bazılarının lise terk olduğu, şüphelilerden 3'ü, Kasımpaşa Polis Merkezi'ne, yaşı 18'den küçük olan 4 kişi de Çocuk Şube Müdürlüğüne götürüldü.

Polis merkezindeki 3 kişi, buradaki işlemlerinin ardından Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilerek Beyoğlu Adliyesine gönderildi.

Çocuk Şubesi'ndeki 4 kişinin de adliyeye gönderileceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious