Beyoğlu'nda dehşet anları kameralarda

Beyoğlu'nda dehşet anları kameralarda.9860
  • Giriş : 25.12.2008 / 11:40:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 09:52:17

Beyoğlu'nda dehşet dakikaları! Panikleyen genç kendini 4. kattan aşağı bıraktı ama balkon demirlerine asılı kaldı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Beyoğlu'da 5 katlı bir binanın çatı katında yangın çıktı. Biranda büyüyen yangın alt katada sıçrayınca panik yaşayan yabancı uyruklu bir genç kendini 4. kattan aşağı attı. 3. katta asılı kalan genç itfaiyenin çalışmaları sonucu kurtarılırken, yangı sırasında dumandan zehirlenen 4 kişide hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgilere göre olay sabah saat 08.30 sıralarında Tarlabaşı Bulvarı Altınbakkal Sokak'ta bulunan 5 katlı bir binanın en üst katında meydana geldi. Yabancı uyruklu vatandaşların kaldığı belirtilen dairede henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. 5. kattan bir alt katada sıçrayan yangın sırasında dairede yaşadığı öğrenilen yabancı uyruklu bir genç kendini can havliyle 4. kattan aşağı bıraktı. Ancak 3. katın balkon demirlerinde asılı kalan genç itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan genç daha sonra olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan itfaiye ekipleri yangına müdahale ederken, dumandan zehirlenen 4 kişi binadan çıkartıldı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye götürüldü.

Yangın itfaiyenin uzun süren çalışmaları sonucu diğer katlara sıçramadan kontrol altına alınırken, yangında binanın üst iki katı kullanılamaz hale geldi.
Yangının çıkış sebebi araştırılıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*