Beyoğlu'nda tinerci dehşet saçtı

Beyoğlu'nda tinerci dehşet saçtı.9628
  • Giriş : 31.12.2008 / 09:19:00

Beyoğlu'nda madde bağımlısı şahıslar telefon kulübelerini yaktı. Kendilerini yakalamaya çalışan bir kişinin yüzüne tiner sıkan şahıslar, olay yerinden kaçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Edinilen bilgiye göre, sabah saat 05.00 sıralarında, Kasımpaşa Bülent Demir Caddesi üzerinde bulunan telefon kulübelerine gelen 2 tinerci, kulübeleri ve yanında bulunan bir büfeyi ateşe verdi. Büfe ve kulübeler alev alev yanmaya başladı. Olayı gören bir vatandaş tinercileri yakalamak için peşlerinden koştu. Tinerciler kendilerini yakalamaya çalışan şahsın yüzüne tiner sıkarak olay yerinden kaçtı. Vatandaşların ihbarı ile olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü. Yangın sonrası büfe tamamen kullanılamaz hale gelirken, telefon kulübeleri de zarar gördü.

Tinercileri yakalamaya çalışan Arif Pek, "Kulübelerin camlarını kırdılar. Daha sonra tiner dökerek ateşe verdiler. Ben yakalamak için peşlerinden koştum. Yüzüme tiner sıktılar. Birisini yakalayıp polise teslim ettim ancak diğeri kaçtı." dedi. Polis de olay yerinde inceleme yaparak, yakalanan zanlıyı sorguya aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*