Beyonce konseri iptal!

Beyonce konseri iptal!.10871
  • Giriş : 22.10.2007 / 00:44:00
  • Güncelleme : 22.10.2007 / 00:44:56

Fenerbahçe Kulübü'nün 100'üncü kuruluş yılı etkinlikleri çerçevesinde ABD'li ünlü şarkıcı Beyonce Knowles'un 24 Ekim Çarşamba günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda vereceği konseri iptal edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şırnak'tan sonra Hakkari'den gelen şehit haberleri üzerine Sarı-Lacivertli yönetim, 100'üncü yıl etkinlikleri çerçevesinde düzenlenecek baloda sahne alacağı açıklanan şarkıcı Beyonce'nin konser organizasyonundan vazgeçti. Fenerbahçe Spor Kulübü'nden yapılan açıklamada konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

"Hakkari ilimizin Yüksekova ilçesinde güvenlik güçlerimizi ve sivil vatandaşlarımızı hedef alan saldırıları esefle ve nefretle kınıyoruz. Ulusumuzun acısını en derin ve içten duygularla paylaşıyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak terörü bir kez daha lanetliyor, şehitlerimize tanrıdan rahmet ve tüm ulusumuza başsağlığı diliyoruz. Tarihi boyunca çok büyük mücadeleler vermiş, vatanını kanının son damlasına kadar savunmuş ve sayısız şehitler vermiş ulusumuzun bu sıkıntıları birlik beraberlik ve sağduyu ile aşacağına, gereken her türlü adımı korkusuzca atmaktan kaçınmayacağımıza olan inancımız tamdır. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu bu elim gelişme üzerine olağanüstü toplanmış ve bu toplantı neticesinde de 100. yıl etkinlikleri kapsamında 24 Ekim Çarşamba saat 20.30'da gerçekleştirilecek Beyonce konserinin yapılmaması kararını almıştır."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious