Bıçakla banka soydu

Bıçakla banka soydu.7886
  • Giriş : 15.04.2009 / 15:19:00

Büyükçekmece'de, bıçakla bir banka şubesine giren soyguncu, güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdikten sonra yaklaşık 30 bin TL'yi alarak kapılara karıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Soyguncunun, etkisiz hale getirdiği güvenlik görevlisinin silahını alarak kaçtığı belirtildi.

Edinilen bilgiye göre olay, Beykent'te bulunan Yapı Kredi Bankası Beylikdüzü Şubesi'nde saat 12:00 sıralarında meydana geldi. Banka şubesine giren soyguncu, ilk olarak elindeki bıçağı güvenlik görevlisinin boğazına dayadı. Daha sonra güvenlik görevlisinin silahını alan soyguncu, "Şartlar beni bu hale getirdi. Kimseye bir şey yapmak istemiyorum." diyerek vezneden para istedi. Aldığı yaklaşık 30 bin TL'yi elindeki beyaz bir çantaya koyan soyguncu, olay yerinden yaya olarak kaçtı. Bankadan çıktıktan yaklaşık 500 metre sonra bir taksiye binen soyguncu, Avcılar'da taksiden inerek gözden kayboldu.

Soyguncunun bindiği taksinin sürücüsü Ali Yıldırım, soyguncunun taksiye bindikten sonra kendisinden hızlı gitmesini istediğini söyledi. Soyguncu şahsın hareketlerinden ve konuşmasından hiç şüphelenmediğini belirten Yıldırım, "Avcılar'da parasını ödediktin sonra taksiden indi. Soygun yaptığını hiç anlamadım." diye konuştu.

Olaydan sonra banka içinde ve çevresinde delil toplayan polis ekipleri.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*