Bilecik'te park kavgası: 1 ölü, 10 yaralı

Bilecik'te park kavgası: 1 ölü, 10 yaralı.8974
  • Giriş : 04.09.2008 / 15:05:00

Bilecik'in Bozüyük ilçesinde iki grup arasında otomobil park etme meselesinden çıkan bıçaklı ve silahlı kavgada 1 kişi öldü, 10 kişi yaralandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, Yeni Mahalle İsmet İnönü Caddesi'nde, Cengiz K. ve Adnan Ç, otomobili park etme meselesinden tartıştıkları Savaş C. ile İsmail A'yı darbederek araçlarının camını kırdı.

Olayın ardından Temel Pasajı'nda karşılaşan Savaş C, İsmail A, yanlarındaki Tekin A, Evren C. ve Ayhan C. ile karşı gruptan Cengiz K. ile Nuri K, Selim A, Asım K, Mehmet B. ve Gökhan B. arasında tekrar tartışma çıktı.

Bu sırada silahla ateş edilmesi sonucu, Savaş C. (21), İsmail A. (26), Evren C. (28), Cengiz K. (23), Nuri K. (43), Selim A. (23), Asım K. (36), Mehmet B. (26) ve Gökhan B. (21) ile kavgaya karışan Celalettin A. (34) çeşitli yerlerinden yaralandı.

Yaralılar, Bozüyük Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

Bir süre sonra da iki grubun yakınları olan İsmail Kenar (29) ve Bayram K. ile Ercan A, Muharrem A, Selim Ö, Sinan A, Doğan A. ve Zafer A. arasında tekrar kavga çıktı. Kavgada bıçakla yaralanan İsmail Kenar, Bozüyük Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti.

Kavgaya karışanların gözaltına alındığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*