Bilezikleri için kadını öldürdüler

  • Giriş : 08.05.2006 / 00:00:00

Bursa'da, bir eve giren kişi ya da kişiler, bileziklerini aldıkları kadını telle boğarak öldürüp kaçtı. Polis, olayla ilgili çok yönlü soruşturma başlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Evine giren Acar, 22 yıllık eşi Şehriye Acar'ı (44) seslendi. Uzun süre sesini alamadığı eşini oturma odasında kanlar içerisinde bulan İsmet Acar, gözyaşları içerisinde durumu 112 Acil Servis'e bildirdi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, Şehriye Acar'ın telle boğularak öldürüldüğünü tespit etti. Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri olay yerinde inceleme yaptı. Polis, genç kadının telle boğularak öldürüldüğünü belirlerken, kolundaki bilezikleri ve 5'i bir yerde diye tabir edilen altınlarının çalındığı ortaya çıktı. Olay yerine gelen Acar'ın annesi ve yakınları gözyaşlarına hakim olamadı. Acar ailesinin yakınları olay yerinden uzaklaştırıldı. Polis cinayetle ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.

Olayı gerçekleştiren kişi ya da kişilerin, 3. kattaki eve bitişik binaların teraslarından atlayarak kaçtığı tahmin edilirken İsmet Acar, polise ifade verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious