Bilica Fener için gün sayıyor

Bilica Fener için gün sayıyor.14513
  • Giriş : 12.05.2009 / 10:40:00

Fenerbahçe, Sivasspor’un başarılı savunma oyuncusunun transferini bitirdi. Sarı Lacivertli kulüp Bilica'ya karşılık iki futbolcusunu Sivas'a verecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe'nin, Sivasspor'un başarılı savunma oyuncusunun transferini büyük olasılıkla bitirdiği öğrenildi. Bilica için kırmızı-beyazlı kulübe 2 milyon euro ile Gürhan ve Burak'ın verileceği belirlendi

Fenerbahçe yeni sezon için transfer çalışmalarını büyük bir gizlilik içinde sürdürürken, Sivasspor'un başarılı savunma oyuncusu Bilica ile prensipte anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Sarı-lacivertli kulübün, Sivasspor'a Brezilyalı oyuncuya karşılık 2 milyon euro ile iki futbolcu vereceği belirlendi.

Trabzonspor ve Galatasaray'ın da transfer listesinde yer alan Bilica'nın, Fenerbahçe'ye daha sıcak baktığı ve sarı-lacivertli ekibe yeşil ışık yaktığı ifade edildi. Sivasspor'un daha önce kırmızı-beyazlı formayı giyen Gürhan ve Aragones ile yıldızı bir türlü barışmayan Burak'ı istediği, Fenerbahçe'nin de bunu kabul ettiği öğrenildi. İki tarafın her konuda el sıkıştığı ve sezon sonunda Brezilyalı yıldızın, sarı-lacivertli ekiple sözleşme imzalayacağı belirtilirken, Burak'ın Sivas'a gitmeyi kabul edip etmeyeceği henüz netlik kazanmadı.

Bu arada Fenerbahçe'nin uzun süredir kadrosuna katmak için çabaladığı Kayserisporlu Mehmet Topuz konusunda da son aşamaya geldiği bildirildi. Milli oyuncu da ilk kez sezon sonunda takımdan ayrılmak istediğini açıklarken, sarı-lacivertli yönetimin önümüzdeki hafta Kayserispor ile resmen masaya oturarak bu transfere nokta koyması bekleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*