Bilica Fenerbahçe'de

Bilica Fenerbahçe'de.14139
  • Giriş : 31.05.2009 / 14:33:00
  • Güncelleme : 31.05.2009 / 14:37:32

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, “Futbolcularımla gurur duydum. Benim için şampiyon onlar, birinci Beşiktaş” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, Beşiktaş'ı şampiyonluğu nedeniyle kutlayan Bülent Uygun, “Sivasspor camiası olarak, geçen sezondan beri sergilediğimiz futbolla, futbolcu kardeşlerimizin gösterdiği performansla inanılmaz keyif aldık, keyif verdiğimizi de düşünüyorum. Onlarla gurur duydum. Benim için şampiyon onlar, birinci Beşiktaş” diye konuştu.

“Beşiktaş'a şampiyonluğu hayırlı olsun, tebrik ediyorum” diyen Uygun, şunları kaydetti: “Şampiyonlar Ligi'ne gittik. Bir Anadolu takımı olarak bu kadar kısıtlı bütçeyle ve zengin kadro olmamamıza rağmen, gerek benliğimiz, inancımız ve savaşma ruhumuzla futbolun tüm güzelliklerini sergilemeye çalıştık. İkinci de olsak “Devler Ligi”ne gidiyoruz. Sivas için hayırlı olsun. Bizden dualarını esirgemeyen Anadolu'nun güzel insanlarının önünde saygıyla eğiliyorum. Hedefimiz daha güzelini, inanmış bir şekilde başararak yolumuza devam etmek.”
Şampiyon olunduğunda kazanacaklarıyla Şampiyonlar Ligi'ne gitme hedefi arasında fark olduğunu belirten Uygun, “Kalitemizi ve kadromuzu biraz daha üst düzeye taşıyacağız. Bütçesi ve marka değeri yükselmiş, aynı zamanda 35 bin kişilik stadını yapıp, bütün tesislerini yapıp hiç borcu olmadan yürüyen bir Sivasspor olacak. Bunu nasıl daha güzel şekle getirir Mecnun Otyakmaz ile görüşeceğiz. Yükselen trend olan bu projenin daha iyisini yapmaya çalışacağız” diye konuştu.

BİLİCA FENER'E HAYIRLI OLSUN

Bilica'nın yeni sezonda kadrolarında olmayacağını ve Fenerbahçe ile anlaştığını kaydeden Uygun, sözlerini şöyle tamamladı: “Büyük bir ihtimalle Fenerbahçe ile anlaşmış durumda. Pazartesi günü sözleşme imzalayacak. Hayırlı uğurlu olsun, sadece Mohammed Ali ile görüşeceğiz. 3 yabancı ve 5 yerli oyuncu transferi yapıp yeni sezona başlayacağız. Şu anda stadı Şampiyonlar Ligi'ne hazırlıyoruz. 4 bin kapasite artırıyoruz, çimi kaldırdık, alttan ısıtma yapacağız.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*