Bilica Fener'e çok yakışır!

Bilica Fener'e çok yakışır!.14139
  • Giriş : 22.04.2009 / 11:23:00

Sivas'ın Brezilyalı savunmacısı, dün ortaya koyduğu performansla alkışları topladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Lugano'nun, İtalyan ekiplerinden aldığı teklifler yüzünden yeni imzaya yanaşmaması üzerine Sivasspor'un stoperi Bilica'ya yönelen Fenerbahçeli yöneticiler, Brezilyalı oyuncuya dün gece bir kez daha hayran kaldı.

Önümüzdeki sezon Bilica'yı alabilmek için Sivas yönetimine teklifte bulunan ve prensipte “evet” yanıtı alan Sarı-Lacivertliler, başarılı oyuncuyu dün gece başka bir gözle izledi. Brezilyalı futbolcu, yine kusursuz bir Futbol ortaya koyarken, Sarı-Lacivertli ekibin hücum hattına gol fırsatı vermedi.

Tecrübeli futbolcu, Lugano'yu elinden kaçırmak üzere olan ve Edu'nun talihsiz sakatlığıyla sarsılan Fenerbahçe'de ne kadar işe yarayacağını bir kez daha ortaya koydu. Daha önce yapılan görüşmelerde olumlu davranan Sivaslı yöneticilerin, Şampiyonlar Ligi'ne kalınması halinde Bilica'yı bırakmaya yanaşmayacağı iddia edildi.

Bu arada taraflar arasında gelişen diyaloğun Galatasaray cephesinde de takip edildiği öğrenildi. Hatta Brezilyalı futbolcunun, teknik direktör Bülent Korkmaz'ın transfer listesinde yer aldığı iddia edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*