Bin 500 kişi AK parti'ye katıldı

Bin 500 kişi AK parti'ye katıldı.8115
  • Giriş : 01.03.2009 / 19:48:00

Bursa'nın Yıldırım ilçesinde yaklaşık bin 500 kişi AK parti'ye katılarak rozetlerini taktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uğurlu Düğün Salonu'nda tertiplenen törene ilgi büyük oldu. AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Emin Tutan ile AK Parti Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin'e, partililer büyük sevgi gösterdi.

Törende konuşan AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Emin Tutan, 7 yıldır milletin başını öne eğdirmediklerini belirterek, "5 yıl önceki Bursa ve Türkiye ile şimdiki aynı mı? 5 yıl önce bugün yaptıklarımızı size söyleseydik inanır mıydınız? Bugün gelinen noktada biz insan ayrımı yapmıyoruz. Herkese eşit muamele yaparak, hizmetleri en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Bugün Türkiye'nin her yerde itibarı arttı. Türkiye'nin artık tüm komşularıyla arası iyi" diye konuştu.

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin ise yapılan hizmetler hakkında bilgi vererek, "Yıldırım'a 5 yıldır çok büyük hizmetler verdik. Yıldırım bizim dönemimizde makus talihini kırdı. Yıldırım'a zamanında hizmet etmeyenler şimdi çıkmışlar meydanlarda bol keseden vaat veriyorlar. Bursa bir kültür kenti. Yıldırım'da geçmişte bir tane tarihi eseri ayağa kaldırmışlar mı? Yıldırım'ın bizim sayemizde vizyonu değişti" diye konuştu. Konuşmaların sonunda Tutan ve Keskin partiye katılan yeni üyelere rozetlerini taktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*