Binali Yıldırım'ın Danışmanı Ağrı'dan aday

  • Giriş : 13.05.2007 / 00:00:00

Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın Basın Danışmanı Mehmet Akif Şam, Ağrı'dan milletvekili aday adayı oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ayrıca DYP'den ayrılarak AK Parti'ye katılan üyelere törenle parti rozeti takıldı.

AK Parti Ağrı il binasında düzenlenen törende konuşan AK Parti Ağrı İl Başkanı Hasan Arslan, DYP'den ayrılarak kendi partilerine katılan üyelerle sohbet etti. 5'i DYP'nin parti yönetiminden olmak üzere toplam 205 partilinin bugün AK Partili olduğunu belirten Başkan Arslan, "AK Parti ülke genelinde yaptığı icraatlerle cazibe merkezi haline geldi. İnanıyorum ki partimize yeni katılan bu arkadaşlarımız ile Ağrı'da 5-0 yapıp, yine iktidar olacağız." şeklinde konuştu.

Seçime en hazır partinin AK Parti olduğunu vurgulayan Başkan Arslan, şu an Ağrı'da toplam 35 bin üyeleri olduğunu söyledi.

Ağrı'dan milletvekili aday adayı olan Mehmet Akif Şam ise, "Bu güne kadar bakanlıklar başta olmak üzere çok sayıda kamu kurumunda görev aldım. İstiyorum ki elde ettiğim bu deneyimlerimi memleketimin ve ülkemin yararına kullanabileyim. Sadece halkıma hizmet edebilmek için aday oldum." dedi. AK Parti'nin insanların teveccühünü kazanan bir parti olduğunu belirten Şam, önümüzdeki seçimlerden daha güçlü çıkacaklarına inandıklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious