Binbir Gece'de oynamak istemem

Binbir Gece'de oynamak istemem.7455
  • Giriş : 29.06.2008 / 22:22:00

4 Temmuz Cuma akşamı Kanal D'de ilk bölümü ekrana gelcek olan 'Gece Gündüz' isimli dizide oynayan Sarp Levendoğlu, Binbir Gece, Yaprak Dökümü gibi dizilerde oynamak istemeyeceğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Yapımcılığını Altıoklar filmin üstlendiği, yönetmenilğini Metin Balekoğlu'nun yaptığı, Settar Tanrıöven, Sarp Levendoğlu, İpek Özkök, Gül Onat, Ceren Olcay, Ayşen Gruda, Bülent Şakrak gibi oyuncuların rol aldığı 'Gece Gündüz' dizisi, polisiye bir komedi olarak izleyiciyi güldürmeyi hedefleyen iddialı bir yapım.

Dizide deli dolu 'Aslan' isimli bir polisi oynayan genç oyuncu Sarp Levendoğlu, televizyonda bugüne kadar hep eli kolu bağlı rollerde oynadığını ancak Aslan karakterinin kendisinin de yorumunu katabileceği bir rol olduğunu söyledi.

Başkomiser Aslan'ın kendisini çok etkilediğini de sözlerine ekleyen Levendoğlu, "Heyecanlı rolleri çok seviyorum. En çok tutan dizilerin aşk hikayelerinde falan oynamak istemem. 'Dallas'ı alıp yeniden çekmek bana saçma geliyor çünkü. Zengin çocuğu olan bir şirket yöneticisini oynamaktansa polisi oynamayı tercih ediyorum... Çok beğenilen projelerde mesela Binbir Gece, Yaprak Dökümü gibi dizilerde oynamak istemem. Gelen projelerde benim için en önemli şey senaryodur" diye konuştu.

Milliyet/Televizyon

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious