Bingöl'de feci kaza

Bingöl'de feci kaza.12386
  • Giriş : 18.09.2006 / 00:00:00

Bingöl'de meydana gelen trafik kazasında 4'ü ağır 11 kişi yaralandı. Yaralılar Bingöl ve Elazığ'daki hastanelerde tedavi altına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Ekinyolu Mahallesi'ndeki tali yoldan ana yola çıkmak isteyen Küçük Uluer yönetimindeki 23 K 0175 plakalı kamyonet, saat 19.30 sıralarında Muş'tan Bingöl istikametine gelen Hasan Aykut yönetimindeki 49 J 1201 plakalı yolcu minibüsüyle çarpıştı.

Çarpışmanın etkisiyle kamyonet ikiye bölünürken minibüs de hurdaya döndü. Minibüs ve kamyonette bulunan 11 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Ağır yaralı olan minibüs sürücüsü Hasan Aykut ile yolculardan Şahin Temiz, Yusuf ve Enver Morkoyun Bingöl Devlet Hastanesi'nde yapılan ilk müdahalenin ardından Elazığ'a sevk edildi.

Diğer yaralılar; Sevgi Uysal, Ramazan Uysal, Serdar Uluer, Küçük Uluer, Fikret Aykut, Sevgi Yıldız ve Hüseyin Morkoyun ise Bingöl Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

Olayı duyan kazazede yakınları Bingöl Devlet Hastanesi'ne akın etti. Yakınlarını kanlar içinde gören akrabaların bir kısmı fenalık geçirdi. Polis ve Jandarma hasta yakınlarını acil servisten uzak tutmak için yoğun çaba sarf etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious